Vector: Perfekcyjne Rozwiązanie do Cięcia Tkanin na Wszystkich Poziomach Produkcji

Co to jest wektor?

Oferta zintegrowanej krojowni Lectra to pionierskie połączenie rozwiązań do znakowania, tworzenia wzorów, rozprowadzania i cięcia, aby umożliwić producentom mebli kontrolę kosztów, minimalizację odpadów i skrócenie cykli produkcyjnych .

Krojownia tkanin Vector łączy zorientowane na oszczędne procesy produkcyjne z maksymalnym czasem sprawności, aby zapewnić większą prędkość i produkty lepszej jakości przy najniższym koszcie na cięcie .

Wprowadzenie na rynek Furniture on Demand wzbogaconego przez firmę Valia po raz pierwszy w historii oznacza kompatybilność rozwiązania z najlepiej sprzedającą się gamą urządzeń do cięcia tkanin Vector .

Zaprojektowany, aby sprostać wszelkim potrzebom produkcyjnym , Vector zapewnia bezprecedensowy czas pracy, lepszą prędkość, długoterminową niezawodność oraz zoptymalizowaną wydajność i jakość, wsparte unikalnymi możliwościami technicznymi i wsparciem klienta firmy Lectra.

Seria Vector o niskiej warstwie

Rozszerz możliwości wydajności krojowni dzięki nowym ploterom niskowarstwowym VectorFurniture Q2 i VectorFurniture iX2 .

Najlepszy w swojej klasie asortyment produktów do cięcia firmy Lectra został zaprojektowany tak, aby sprostać wahaniom wielkości zamówień , rosnącej złożoności i zmieniającym się wymaganiom w zakresie zrównoważonego rozwoju . VectorFurniture iX2 oferuje doskonałą przepustowość i większą wszechstronność dzięki zastrzeżonej funkcji Eclipse, która umożliwia nieprzerwane cięcie podczas przesuwania się przenośnika.

  • Nowość VectorFurniture Q2 – Do 2,5 cm skompresowanej tkaniny
  • Nowość VectorFurniture iX2 – Do 2,5 cm skompresowanej tkaniny

Seria Vector z wysokimi warstwami

Aby szybciej i przy niższych kosztach wyciąć więcej materiału , Vector iQ80 oferuje największą wydajność w produkcji masowej. Vector iX6 obsługuje produkcję na dużą skalę przy elastycznych potrzebach produkcyjnych.

  • VectorFurniture iX6 – Do 6 cm skompresowanej tkaniny
  • VectorFurniture iQ80 – Do 8 cm skompresowanej tkaniny

Nowy rozpieracz Brio zapewnia wysokiej jakości, wolne od naprężeń rozkładanie rolek tkaniny o masie do 250 kg, niezależnie od wysokości rozłożenia. Zoptymalizuj zużycie materiałów i maksymalnie wykorzystaj swoje zapasy dzięki automatycznemu zarządzaniu końcami rolek tkaniny. Brio pomaga pracować szybciej i z bezpieczeństwem idealnego ułożenia tkaniny.

Źródło: https://www.lectra.com/