Piękno i pozytywne emocje w nowych kolekcjach Bizzarto

W nowy rok Bizzarto wchodzi z absolutnie wyjątkowymi nowościami, które w błyskotliwy sposób łączą dobry design i pozytywne emocje. Z inspiracji światem, ludźmi i naturą powstały najnowsze kolekcje modułowe, a także zaprojektowane przez Grynasz Studio sofa, fotel i ławy, które wniosą do wnętrza wiosenny powiew, zapach kwitnącej wiśni czy energię znad oceanu. Czy potrzeba czegoś więcej, by każdego dnia oddawać się celebracji codzienności?

Od ponad 16 lat marka Bizzarto oferuje najwyższą jakość komfortowego wypoczynku, niezmienne piękno oraz bezbłędne wykonanie. Dając użytkownikom nieprzemijającą radość posiadania pięknych, dobrze zaprojektowanych i unikatowych mebli do salonu, sypialni i ogrodu. Najnowsze modele, zaprezentowane z początkiem tego roku również dostarczą wyjątkowych emocji i najlepszych wrażeń estetycznych (i nie tylko!) miłośnikom wyrafinowanego designu, komfortu i rzemieślniczej jakości.

Bowiem dla Bizzarto uczestniczenie w kreowaniu piękna to nieustająca przyjemność. Wciąż z takim samym zaangażowaniem, wynikającym ze świadomości wysokich kwalifikacji i umiejętności swoich fachowców, wprowadza nowe kolekcje. Z dbałością, by były oryginalne, ale także ponadczasowo eleganckie i zachwycająco wygodne. Aby urzekały swoją funkcjonalnością. Meble tej polskiej marki są efektem współpracy z najlepszymi projektantami. Nie inaczej jest w przypadku premierowych kolekcji, bowiem po raz kolejny Bizzarto podjęło twórczą kolaborację z Martą Niemywską-Grynasz i Dawidem Grynaszem z pracowni Grynasz Studio.

 

Torii – spokój, relaks, lekkość

Ta zgrabna, delikatna w formie kolekcja to propozycja od Grynasz Studio. Tym razem projektanci zabrali nas w podróż na Daleki Wschód. Rzeźbiarskość geometrycznej formy Torii, jej lekkość i minimalizm, przenoszą nas myślami do Japonii. Sofa i fotel swą harmonią nawiązują do słynnych azjatyckich bram. Czystość formy, pewna surowość wynikająca z oszczędności wyrazu, przywołują spokój i ukojenie. Połączenie naturalnego drewna z miękkością poduch, tworzy urzekającą kontrastową jedność. To kolekcja dla osób ceniących wyrafinowaną elegancję. Jej wygląd będzie zmieniał się wraz z wybranym wykończeniem – kolorem drewna, rodzajem materiału obiciowego. Nawiązujący do wyglądu bramy torii drewniany bok może być w pełni odsłonięty. Jeśli jednak wolisz miękko wykończone boczki, Bizzarto ma specjalnie zaprojektowane i wyprofilowane poduszki boczne, zapewniające komfortową miękkość.

 

Miami – energia, klasa, nowoczesność

Klasyczna elegancja i nowoczesna lekkość. A do tego cudowny komfort wynikający z doskonale zaprojektowanego połączenia wysokiej jakości komponentów. Takie wrażenie wywołuje najnowsza modułowa kolekcje Miami. Niezwykle relaksującą miękkość siedzisk zapewnia kombinacja wysokoelastycznej pianki oraz naturalnego pierza i puchu (jest też wersja z wypełnieniem z puchu silikonowego). Puch sprawi, że zagłębisz się z prawdziwą przyjemnością także w poduszkach oparciowych (tu również dostępna jest alternatywa z puchu silikonowego). Modułowość to kolejny atut tej kolekcji. Możesz wybierać spośród różnych kształtów i szerokości siedzisk. Dzięki temu stworzysz układ dopasowany do ulubionego sposobu spędzania czasu.

 

Spring – minimalizm, harmonia, świeżość

Spring jest jak przyjemna wiosna. Jak świeżość źródła. Jak radosny podskok. Jak sprężysta jędrność. Projektując tę kolekcję Bizzarto postawiło sobie za cel uzyskać sofę o przyjemnej miękkości, ale nie za miękką. Pozwalającą na dopasowanie komfortu, poprzez możliwość zmiany głębokości siedziska. Dlatego jej oparcia są przesuwne. Wyzwaniem było stworzenie kolekcji, która będzie ponadczasowo elegancka i niezmiennie atrakcyjna. A do tego będzie miała detale, które zachwycą ceniących wyrafinowane szczegóły. I tak oto powstała kolekcja Spring. Ta modułowa, ponadczasowa kolekcja zachwyca swoją elegancją. Dopracowana w każdym detalu, kryje w sobie unikatowe rozwiązania dla nieprzeciętnego komfortu. Głębokość siedziska, dzięki przesuwnym oparciom można regulować. Poduszki są wyjątkowo wygodne. Nie za miękkie, nie za twarde, z myślą o wygodzie użytkowników.

  

Twin – szlachetność, prostota, zachwyt

Najnowsza odsłona serii ław Twin, które także wyszły z pracowni Grynasz Studio to projekt nietuzinkowy. Przepiękna forma i detale sprawiają, że jest to przedmiot urzekający, który będzie wyrafinowaną ozdobą wnętrza. Stoliki Twin dostępne są w trzech kształtach – kwadratowym, prostokątnym i owalnym. Każdy można wybrać w jednym z dwóch rodzajów wykończenia – w całości z drewna lub z kamiennym blatem. Designerska forma skrywa funkcjonale rozwiązania w postaci dwóch szuflad. Więcej na: https://bizzarto.com/