ZASŁONA VELVET ZACIEMNIAJĄCA 100 % BLACKOUT WYS. 2,80 M BEŻ

HOLLAND VELVET BLACKOUT – Tkanina zaciemniająca o miękkiej, aksamitnej strukturze, idealna do przysłaniania okien dzięki swojej gęstości, grubości i dodatkowym właściwościom.

Tkaniny BLACKOUT ze względu na swoje niepowtarzalne właściwości, zyskują coraz większą popularność nie tylko w zastosowaniach profesjonalnych, ale również w domach i firmach.

Zastosowanie tkaniny BLACKOUT z zaciemnieniem na poziomie 100% pozwala blokować przenikanie światła,  działa również jako bariera dzwiękowa, zmniejszając hałas z zewnątrz i utrzymać komfort termiczny. Dzięki temu można stworzyć w pomieszczeniu optymalne warunki do snu, odpoczynku czy oglądania filmów, nawet w pełnym świetle dziennym.

Warto zauważyć, że ze względu na swoje właściwości kryjące blackout i gęstemu splocie trzech warstw, tkanina HOLLAND VELVET jest nieco sztywniejsza niż tradycyjne tkaniny zasłonowe. Ta cecha wynika z konstrukcji tkaniny, która ma za zadanie skutecznie blokować przenikanie światła. Mimo nieco sztywnej struktury, tkanina nadal zachowuje swoją miękkość i aksamitność, co dodaje wnętrzu elegancji i luksusowego charakteru.

Ponadto, tkanina Holland Velvet posiada wykończenie elektrostatyczne, które skutecznie zapobiega osiadaniu kurzu na jej powierzchni. To oznacza, że tkanina będzie dłużej utrzymywać swój atrakcyjny wygląd, a czyszczenie i konserwacja będą łatwiejsze.

Cechy:

  • Wysokość: 280 cm ( do regulacji )
  • Szerokość: dowolna ( metraż )
  • właściwości materiału i powłoka odbijająca światło chroni przed promieniami słońca i przegrzewaniem
  • zaciemnienie 100 %
  • Standard 100 by OEKO-TEX®
  • wykończenie elektrostatyczne skutecznie zapobiega osiadaniu kurzu
  • przy delikatnym praniu, nie wymaga prasowania

Kolor: BEŻ

(kolor może różnić się od rzeczywistego ze względu na indywidualne ustawienia monitora, w razie wątpliwości zamów próbkę)
Poliester 100% Welur

Gramatura 320g/m2

Podana cena dotyczy 1 metra bieżącego tkaniny

Zasłona nawinięta na bele ok. 30 – 40 m

Marka: ALENA

Certyfikat STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® jest światowym, niezależnym systemem testowania i certyfikowania wyrobów tekstylnych. Produkty, którym przyznano ten znak jakości nie zawierają substancji mających negatywny wpływ na zdrowie człowieka.

 

Wskazówki na temat konserwacji:

Prać w temperaturze do 30 °.Suszyć w stanie rozwieszonym. Temperatura prasowania nie powinna przekraczać 150°. Po każdym praniu zaleca się prasowanie w celu odtworzenia własności apretury plamoodpornej. Można czyścić chemicznie

Więcej na: https://alena-firany.pl/zaslona-valvet-zaciemniajaca-100-blackout-wys-2-80-m-bez.html