Rozkrój tkanin – maszyny stosowane w produkcji mebli tapicerowanych

Sofy, zasłony, tapicerka, bielizna domowa to nic innego jak „ubrania” naszego domu, które nastręczają kilku trudności w lagowaniu i rozkroju odpowiednich materiałów. W rzeczywistości niektóre materiały są takie same jak w produkcji odzieży, ale niektóre są specyficzne i wymagają szczególnej uwagi i szczególnych umiejętności. Morgan Tecnica oferuje niezawodne i wydajne rozwiązania, odpowiednie do specyficznych wymagań tego sektora.

Cutter wielowarstwowy NEXT 2 Δ PRO 70/90

Wydajność i niezawodność w produkcji masowej

  • Funkcja cięcia ciągłego podczas przesuwu
  • Interfejs operatora zorientowany na gesty
  • Cięcie bez buforów (odstępów)

Maksymalna wydajność i trwałość

Next 2 Δ PRO Morgan Tecnica to maszyna do wielowarstwowego cięcia zaprojektowana w celu zapewnienia maksymalnej niezawodności pod względem trwałości i wydajności w procesie cięcia materiałów tekstylnych w produkcji masowej.

Odpowiednio wzmocniona konstrukcja

W maszynie zaimplementowano rozwiązania wzmacniające głowicę tnącą, płytę oraz zastosowano ostrza o zwiększonej grubości 3 mm (Next 2 Δ PRO 90).

Pełna automatyzacja i autodiagnostyka

‘Sztuczna inteligencja’ pozwala na samodzielną obsługę procesów takich jak cykle ostrzenia noża, czy kontrola prędkości w czasie rzeczywistym. Ten automatyczny cutter jest w stanie samodzielnie wykryć
wszelkie usterki, za pomocą systemu autodiagnostykii, a co za tym idzie drastycznie ograniczyć liczbę przerw i przestojów maszyny.

Gwarancja jakości, wydajności i niskich kosztów

Technologia Next2 ∆ PRO gwarantuje najwyższą jakość cięcia, a to w połączeniu z maksymalną produktywnością, niskimi kosztami eksploatacji daje szybki zwrot z inwestycji.

Źródło: tex-system.pl