Piankowe, sprężynowe czy z kokosem? O szerokim wyborze materacy w nowej reklamie Salonów Agata

W najnowszej kampanii Salonów Agata ambasadorzy marki prezentują szeroką ofertę wygodnych materacy. Różne rodzaje wypełnienia, wielość rozmiarów oraz pokrowców sprawia, że także w zakresie wyposażenia sypialni, w sklepach popularnej sieci meblowej każdy znajdzie coś dla siebie.

Idealne podparcie dla całego ciała i odpowiedni stopień twardości materaca to gwarancja dobrego snu i regeneracji organizmu. W najnowszym spocie telewizyjnym marki Tomasz Pągowski, ambasador Salonów Agata, zachwala przed klientką odpowiednie dla kręgosłupa i dopasowujące się do kształtu ciała materace. Opowieść Pągowskiego, w połączeniu z wygodą prezentowanego asortymentu, błogo usypia leżącą na materacu obok Teściową, graną przez Ewę Kasprzyk. Znana dobrze widzom, żartobliwa konwencja spotu jak zawsze uwypukla najbardziej istotne cechy asortymentu Salonów Agata.

Dobry sen? Dobry wybór!

Przy zakupie idealnego materaca warto zwrócić uwagę na istotne parametry, takie jak rozmiar, stopień twardości i materiał wykonania wypełnienia oraz pokrowca. Ten pierwszy aspekt jest niezwykle istotny. W Salonach Agata dostępnych jest wiele rozmiarów zarówno dla pojedynczych, jak i podwójnych łóżek – od 80 do 200 cm szerokości. Dodatkowo możliwe jest zamówienie materaca w niestandardowym rozmiarze.

W Salonach Agata mamy bardzo szeroki wybór materacy, dopasowanych zarówno do różnych wielkości łóżek, jak i indywidualnych potrzeb klientów. W ten sposób dbamy o to, by mogli oni zawsze znaleźć to, czego potrzebują.

Joanna Frydrych, ekspert ds. łóżek tapicerowanych i materacy.

Chcieliśmy, aby w kolejnej odsłonie naszej kampanii z udziałem trójki bohaterów – Tomasza, Teściowej i Gośki – wybrzmiały aspekty komfortu oraz kwestie zdrowotne, na które wpływ ma odpowiednio dobrany materac. To kolejny spot, w którym poza dużą dawką humoru charakterystycznego dla naszej marki, prezentowane są realne zalety wyboru asortymentu z naszej sieci.

Krzysztof Wadas, dyrektor ds. marketingu Salonów Agata.

Odpowiednie podparcie? Odpowiednie wnętrze!

Przy wyborze materaca równie ważne jest jego wnętrze, które w nowym spocie widać doskonale na umieszczonych obok bohaterów przekrojach. W Salonach Agata w dogodnych warunkach klienci mogą dokonać wyboru, porównując poszczególne modele. ​
Materace sprężynowe to klasyka. Cechuje je trwałość i komfort. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii materace kieszeniowe i multipocket zapewniają doskonałe podparcie dla kręgosłupa, odporność na odkształcenia oraz w pełni efektywny sen. Jedną z ich głównych zalet jest doskonała amortyzacja ruchów partnera podczas zmian pozycji snu i z tego powodu stanowią one świetną opcję dla par.
Z kolei materace piankowe to bardziej nowoczesne modele bazujące na innowacyjnych technologiach. Ze względu na swoją strukturę dobrze przepuszczają powietrze oraz wilgoć – gdy ją wchłoną, szybko ją oddają, dlatego w środku nie ma sprzyjających warunków do rozwoju drobnoustrojów. Stąd też materace te rekomendowane są w szczególności alergikom.

Większy komfort? Większa oferta!

Wybierając materac nie bez znaczenia pozostaje kwestia doboru odpowiedniego pokrowca, który pozwala nie tylko na zachowanie większej czystości i higieny, ale również ma wpływ na wygodę spania. Salony Agata oferują pokrowce z domieszkę aloesu, które wspomagają regenerację skóry i posiadają właściwości przeciwzapalne. W swoim portfolio posiadają także pokrowce zwiększające komfort oddychania, dzięki właściwościom antyalergicznym mikrokapsułek z probiotykami oraz z dodatkiem olejku z lawendy, które gwarantują lepszy sen.

Dodatkowe korzyści? Dodatkowe promocje!

W nowej odsłownie kampanii ambasadorzy marki nie tylko przedstawiają bogatą ofertę materacy, ale również zachęcają do skorzystania z ograniczonej czasowo promocji. Jeszcze do 2 maja można kupić tysiące produktów z rabatem do 20% lub zdecydować się na zakup w rozliczeniu ratalnym — 20 rat, 0%, stałych i bez dodatkowych kosztów.
Nowy spot można obejrzeć

Za koncept kreatywny kampanii odpowiada agencja PZL, a za opracowanie działań PR z zakresu media relations agencja Big Picture. Zakupem czasu reklamowego w telewizji zajmuje się Spark Foundry. Spotom telewizyjnym towarzyszą również reklamy radiowe i kampania w internecie.

O Agata S.A.:
Agata S.A. to polska sieć wielkopowierzchniowych salonów mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce; obejmująca 32 wielkopowierzchniowe salony zlokalizowane zarówno w dużych, jak i średnich miastach w całym kraju. Agata S.A. poprzez punkty sprzedaży detalicznej i e-commerce oferuje kolekcje do pokoju dziennego, dziecięcego, sypialni, jadalni i kuchni, a także szeroką gamę produktów i akcesoriów do aranżacji wnętrz. Marka zapewnia dostęp do artykułów ponad 250 krajowych i zagranicznych producentów kilkudziesięciu marek własnych oraz szerokiego grona doradców, projektantów i ekspertów.