Kolekcja tkanin inspirowanych jesienią

Przedstawiamy ofertę tkanin, które pomogą Państwa Klientom wprowadzić kolory polskiej złotej jesieni do domów i przygotować się na jej późniejszy, bardziej ponury odcień. Najnowsza kolekcja tkanin drukowanych, inspirowana jest barwami złota, pomarańczy, czerwieni i brązów oraz motywami roślinnymi. Witamy w jesieni.

Zadbajcie Państwo, by w ofertach Waszych sklepów już teraz znalazły się te tkaniny sezonowe. Klienci na pewno będą ich za chwilę poszukiwać.

Przełom września i października, aż do listopada to najlepszy moment, aby stworzyć przytulne i eleganckie wnętrze, które będzie odzwierciedla piękno jesiennego krajobrazu.

Większość tkanin, które wprowadziliśmy do oferty jesiennej to materiały drukowane w motywy kwiatowe i liście. – Inspiracja porami roku w projektowaniu tkanin to fascynujący sposób tworzenia unikalnych i pięknych wzorów – mówi projektantka Polontex S.A. – . Każda pora roku niesie ze sobą swoje własne kolory, tekstury i nastroje, jesień jednak szczególnie w wydaniu jej złotych i pomarańczowych odcieni jest dla projektantów tekstyliów najbardziej inspirująca.

Tkaniny drukowane można wykorzystać zarówno na obrusy, serwety, zasłony, jak i poszewki.

Dlaczego warto wybrać nasze produkty?

1.      Jakość premium: gwarantujemy trwałość i piękny wygląd naszych tkanin na wiele sezonów jesieni.

2.      Polska produkcja

3.      Wyjątkowe wzory: zapewniamy niepowtarzalność proponowanych wzorów i ich duży wybór.

4.      Wielofunkcyjność: Nasze tkaniny mogą być wykorzystane na zasłony, obrusy i poszewki i wiele innych, dają nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.

Zamówienia można składać u naszych doradców: tel: 34 369 20 36, e-mail: firany@polontex.com.pl.