Gala Collezione kreatywnie na Warsaw Home

Już za kilka dni w Nadarzynie pod Warszawą pojawią się tłumy projektantów,  architektów wnętrz i miłośników dobrego wzornictwa. Na ogromnej przestrzeni wnętrzarskich targów Warsaw Home & Contract 2022 będą poszukiwać inspirujących aranżacji i nowych pomysłów na aranżację swoich domów i mieszkań. Wśród kilkuset wystawców z całego świata wyjątkowo kreatywną przestrzeń pokaże także polski producent mebli wypoczynkowych Gala Collezione.

Inspirujące spotkania branży z architektami i klientami indywidualnymi w ramach Warsaw Home w tym roku nie zwolnią tempa. Gala Collezione, czołowy polski producent mebli tapicerowanych, pokaże w oddziałującej na zmysły przestrzeni wystawienniczej zarówno swoje premierowe kolekcje, które dopiero pojawią się w salonach meblowych, jak i dobrze znane, bestsellerowe modele sof, narożników, foteli i mebli modułowych, dopasowujących się do metrażu i potrzeb użytkowników.

 

Nowy wymiar komfortu

Wieloletnie doświadczenie Fabryki Mebli Gala Collezione oraz dogłębna analiza rynku i nadchodzących trendów zaowocują podczas trwania Warsaw Home unikalnymi rozwiązaniami wzorniczymi. Najnowsze kolekcje Look, Sense i Veno z wypełnieniem z pierza, elektrycznie sterowany Vivid, Kioto ze stylizowanymi nóżkami, czy klasyczny Lorens, pokażą jak duży nacisk kładzie producent na zaawansowane rozwiązania, zwiększające komfort wypoczynku. Poza oryginalnym ergonomicznym designem, duża część mebli wyposażona będzie w niewidoczne systemy, pozwalające manualnie lub elektrycznie zwiększyć głębokość siedziska, zmienić kąt rozłożenia sofy, tak by odpoczywać na niej w pozycji półleżącej czy wreszcie dostosować nachylenie zagłówków i podłokietników do osobistych preferencji. Nie zabraknie także propozycji z barem – schowkiem, funkcją spania czy portem do ładowania urządzeń elektronicznych typu tablet lub telefon.

Porady architektów i wnętrzarskie inspiracje

Ekspozycji mebli będzie towarzyszył bogaty program wydarzeń. W środę, 19 października o godz.12:00 na stoisku pojawią się czołowi blogerzy i influencerzy wnętrzarscy. W czwartek, 20 października o godz.10:00 architekt Monika Staniec opowie o najnowszych trendach w urządzaniu wnętrz. W piątek, 21 października w godz. 14:00-18.00 będzie można skorzystać z bezpłatnych porad architektów z pracowni Decoroom. Na stoisku swój kącik czytelniczy zaaranżuje magazyn Czas na Wnętrze.  Odwiedzający będą więc mieć okazję wziąć udział w wielu ciekawych dyskusjach o współczesnych pomysłach na aranżację wnętrz, budowaniu tożsamości marki i oryginalnym wzornictwie.

Ekspozycja Gala Collezione znajduje się w Hali F, stoisko F3.29

Warsaw Home, Nadarzyn, Al. Katowicka 62

www.GalaMeble.com