BRYTYJSKIE DZIEDZICTWO PRESTIŻOWYCH TEKSTYLIÓW

Firma Prestigious Textiles przyjęła nowoczesne podejście do tradycyjnych wiejskich wnętrz, ożywiając brytyjskie dziedzictwo, ale także nadając mu nowoczesny akcent.

Nie ma nic bardziej zachęcającego po spacerze po lesie niż przytulny wypoczynek z niedzielną pieczenią i trzaskającym ogniem. Tradycyjne hotele w stylu wiejskim, wiejskie puby i rustykalne restauracje inspirowane są szkockimi wyżynami, wykorzystując miękkie meble inspirowane dziedzictwem, aby stworzyć przyjazne wnętrza w stylu wiejskim.

Wygląd brytyjskiego dziedzictwa obejmuje teksturowane sploty, przytulną kratę i dodatki z naturalnego drewna, które tworzą idealny wypoczynek w lesie. Te zachęcające przestrzenie w głębokich odcieniach jagód, kory i jeżyn witają gości, którzy szukają domu z dala od domu podczas przygód.

Nasza nowa kolekcja Heritage, naturalnie trudnopalna, stanowi idealny dodatek do wielu projektów hotelarskich w stylu rustykalnym. Wszystkie projekty są dostępne do tapicerki i zostały przetestowane zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu idealnie nadają się do wyrazistych mebli i przytulnych miejsc do siedzenia.

Rustykalne sploty dodają ciepła przestronnym salonom barowym i dużym recepcjom w postaci poduszek, zasłon i akcesoriów, a tkaniny idealnie do siebie pasują, tworząc eklektyczne wnętrze. Nadaj tym tradycyjnym przestrzeniom współczesną odświeżenie i połącz góralską kratę z geometryczną tapicerką z naszej tkaniny Penrose, żywymi zielonymi akcentami i złotymi dodatkami.

Innym sposobem na odświeżenie wnętrza w stylu wiejskim jest zastosowanie wyrazistych odcieni, aby stworzyć wyróżniający się wystrój. Ściany funkcyjne to świetny sposób na odświeżenie przestrzeni życiowej, a odważny kobalt oferuje doskonały współczesny wygląd w połączeniu z rustykalnymi żywymi tkaninami.

Nasza kolekcja Heritage nie tylko nadaje się do gościnnych miejsc do siedzenia w przytulnych pubach i restauracjach, ale szeroka gama splotów tworzy również przyjazną, rustykalną atmosferę w każdym hotelu lub pokoju śniadaniowym dzięki narzutom, zasłonom, poduszkom i wyrazistym tapicerowanym zagłówkom

Nasza kolekcja Heritage nie tylko spełnia standardy wielu projektów kontraktowych, ale nadaje się również do domowych przestrzeni mieszkalnych, co oznacza, że ​​możesz stworzyć wrażenie leśnego odosobnienia we własnym domu.

Źródło: https://www.designinsiderlive.com/