Hometex: Spektakularny Start Targów Bettenfachmesse w centrum wystawienniczym w Bad Salzuflen

Wczoraj miała miejsce inauguracja targów Betten- und Bettwaren-Fachmesse @Hometex (dawniej ABK Open) i z pewnością można ją określić jako spektakularną. To wysoko wyspecjalizowane wydarzenie branżowe, skupiające się na segmencie sypialni, zajmuje powierzchnię 20 000 m² i przyciągnęło 160 wystawców. Liczba wcześniej zarejestrowanych odwiedzających również osiągnęła rekordowy poziom 1 700 osób. Niezmienny napływ zainteresowanych był wyraźnie odczuwalny na miejscu, a od samego początku na stoiskach wystawców panował niezwykły ruch.

źródło: facebook.com/hometexmesse

Zadowolenie Organizatorów

Z tego powodu organizatorzy targów, Thomas Fehr, dyrektor zarządzający ABK, oraz Stefan Wieselhuber, przewodniczący stowarzyszenia Garant Gutes Schlafen, wyrazili swoje zadowolenie na marginesie wydarzenia. Ich dobre samopoczucie miało jednak jeszcze jedno źródło. W przeddzień targów, po około trzyletnim okresie przejściowym, wspólnicy stowarzyszenia ABK niemal jednogłośnie zagłosowali za przejściem do stowarzyszenia Garant Gutes Schlafen i tym samym za rozwiązaniem stowarzyszenia ABK. Dzięki temu Fehr i Wieselhuber zdołali doprowadzić do niezwykle harmonijnego zakończenia długo przygotowywanej fuzji i stworzyć efektywną jednostkę dla członków obu stowarzyszeń.

Świętowanie Pierwszego Dnia Targów

Wieczorem pierwszego dnia targów około 1 200 wystawców i odwiedzających świętowało już tradycyjną imprezę targową, oczywiście nie zapominając również o celebracji zwycięstwa niemieckiej drużyny narodowej w drugim meczu grupowym Euro 2024. Obecnie trwa drugi i ostatni dzień targów @Hometex w centrum wystawienniczym w Bad Salzuflen.

Przyszłość Hometex

Targi @Hometex z pewnością zyskały miano wydarzenia, które skutecznie łączy specjalistów z branży sypialnianej, tworząc platformę do wymiany doświadczeń i nawiązywania wartościowych kontaktów biznesowych. Udana inauguracja i entuzjazm uczestników świadczą o ogromnym potencjale tego wydarzenia na przyszłość. Wysoki poziom organizacji oraz zadowolenie zarówno wystawców, jak i odwiedzających, stanowią doskonałą prognozę dla kolejnych edycji targów.

Hometex 2024 z pewnością zapisze się w historii jako kamień milowy w branży wyposażenia sypialni, dając uczestnikom nie tylko możliwość prezentacji najnowszych produktów, ale także inspiracji i poznania najnowszych trendów w projektowaniu przestrzeni sypialnianych.

Opracował: Sławek Niedzielski portal: tkaninyobiciowe.eu