CROSS Sp. z o.o. PG

62-200 Gniezno ul. Wrzesińska 43,
tel./fax +48 61 424 72 80  tel.kom.+48 601 17 09 93, e-mail: cross@cross.com.pl

www.cross.com.pl


 

Zestawy płyt i kształtek piankowych niezbędnych do wykonania mebli tapicerowanych

Płyty i kształtki konturowe

Klejone zestawy płyt i kształtek piankowych niezbędnych do wykonania mebli tapicerskich

Produkujemy kształtki proste i konturowe, gotowe komplety meblarskie, formatki bonellowe, materace, granulat, dostarczamy bloki i płyty w dowolnych wymiarach oraz formatki sprężynowe luzem lub rolowane.

Przedsiębiorstwo Gospodarcze “CROSS” Sp. z o.o. obecnie jest jednym z nowocześniejszych zakładów w Polsce tej branży. Najnowsze rozwiązania technologiczne oraz doświadczenia zdobywane od 1995 roku pozwalają na produkcję o najwyższej jakości. Jako jedni z nielicznych zakładów w Polsce posiadamy do klejenia pianek instalację do klejów tzw. wodnych (ekologicznych).

  Nowoczesny park maszynowy pozwala na osiągnięcie i wykonanie specyficznych i nietypowych zleceń, począwszy od kształtek prostych poprzez konturowe, klejone komplety meblarskie, formatki bonellowe, materace, łączenie pianek standardowych z piankami wysokoelastycznymi i trudnopalnymi, tak w przemyśle meblowym jak również w motoryzacyjnym. Naszymi odbiorcami są duże fabryki mebli (i nie tylko), które dostarczają swoje wyroby do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Francji, Holandii, Czech i Polski.

Zestawy płyt i kształtek piankowych niezbędnych do wykonania mebli tapicerowanych

Kasetony wykonywane są ze sprężyn bonell, mini bonell, pocket

Usługa cięcia pianki

  Doświadczenie naszych projektantów pozwala na optymalizację procesu rozkroju bloku, a co za tym idzie minimalizację kosztów. Prowadzimy doradztwo w zakresie zastosowań pianek do funkcji wyrobu. Dzięki doskonałym rozwiązaniom logistycznym oraz własnej bazie transportowej gwarantujemy naszym Klientom szybką i skuteczną realizację zamówień, profesjonalny serwis i terminowość dostaw.