Wzornictwo, design, technologie. ProMaTap w EXPO Łódź

Tuż przed nadejściem wiosny, w dniach 28-29 marca do łódzkiej hali targowo-wystawienniczej przy al. Politechniki 4, po raz kolejny zawita prestiżowe wydarzenie skupiające najważniejszych producentów mebli tapicerowanych, materacy oraz branży automotive – 13. edycja ProMaTap.

Specjalistyczne forum będzie miało charakter wystawienniczo-seminaryjnej konferencji, która kładzie nacisk na silny networking szerokiego grona profesjonalistów z branży – od uznanych dostawców technologii, maszyn i urządzeń, aż po producentów mebli, tapicerek samochodowych i materacy.

„Jak projektować, jak wytwarzać, jak sprzedawać”.

Wśród głównych atrakcji, organizatorzy wydarzenia zapowiadają m.in.  ekspozycję maszyn i urządzeń do produkcji tapicerki, materacy i automotive. Uczestnicy ProMaTap będą mogli też wziąć udział w specjalistycznych seminariach i wykładach poruszających takie tematy jak projektowanie, produkcja, zarządzanie w firmie oraz sprzedaż i marketing.

Biznesowa stymulacja

ProMaTap będzie również miejscem spotkań designerów, którzy korzystającz nowoczesnych metod produkcji i wieloletnich doświadczeń dostarczają na rynek najmodniejszych wzorów, pomagając tym samym producentom mebli wpisywać się w bieżące trendy. Konferencja stanie się dla nich platformą, która da uczestnikom możliwość pozyskania i rozszerzenia wiedzy w zakresie wzornictwa i designu oraz pozwoli na nawiązanie nowych kontaktów biznesowych.

Kolejny raz w EXPO

Prezes hali EXPO, Anna Adamska-Makowska nie kryje zadowolenia, że konferencja po raz kolejny będzie miała miejsce w kierowanym przez nią obiekcie.

To wspaniała wiadomość, że ProMaTap ponownie odbywa się w naszej hali. Cieszę się, że organizatorzy tego wydarzenia i przedstawiciele branży meblarsko-tapicerskiej docenili walory EXPO Łódź, dając ponownie kredyt zaufania naszemu zespołowi. Zapewniam, że staniemy na wysokości zadania także w tym roku.

– Anna Adamska-Makowska, prezes hali EXPO Łódź