System IT dla producentów mebli

Polska branża meblarska to jedna z najdynamiczniej rozwijających się i najbardziej proeksportowych gałęzi przemysłu. Realia gospodarcze, takie jak inflacja, wzrost kosztów wynagrodzeń i energii, czy oczekiwania klientów, sprawiają, że coraz trudniej sprostać wymaganiom rynku.

Aby osiągnąć przewagę konkurencyjną warto zainteresować się systemem ERP, który usprawni kontrolę kosztów, gospodarkę materiałową, czy pomoże zaoszczędzić czas.

Specyficzną cechą jest konieczność indywidualnego spojrzenia na potrzeby klientów, którzy oczekują konfigurowalności i możliwości dostosowania produktów. Stawia to przed producentami mebli wiele wyzwań.

Seryjna produkcja wymaga koordynacji wielu obszarów, co bez specjalistycznego oprogramowania klasy ERP może być niemożliwe. Nieodzownym wsparciem jest też system, który pomoże zarządzać gospodarką magazynową.

Pobierz mini kompendium i zapoznaj się z ofertą Comarch, dowiedz się, jak rozwiązania Comarch ERP sprawdzają się w firmach produkujących i sprzedających meble.