Sypialnia na miarę potrzeb – system SMART CLICK marki Comforteo

System SMART CLICK to wyjątkowy  zestaw składający się z zagłówka w formie tapicerowanych modułów, dowolnego materaca oraz jednego z trzech dedykowanych łóżek . Dzięki wielu możliwościom personalizacji użytkownicy mogą stworzyć wygodne, kreatywne oraz unikatowe miejsce codziennego odpoczynku.  

Kreatywny zagłówek

 

System SMART CLICK umożliwia stworzenie indywidualnej strefy odpoczynku. Dzięki naściennym modułom każdy użytkownik ma szansę „zaprojektować” zagłówek o dowolnej wielkości i kształcie. Dodatkowo każdy z tapicerowanych „kafelków” może zostać wykonany z użyciem tkanin o różnym kolorze i fakturze. Dzięki temu możliwa jest maksymalna personalizacja posłania – tak, by łóżko odzwierciedlało charakter użytkownika i wpisywało się w aranżację każdej sypialni.

Komfortowe posłanie

 

Drugim elementem systemu SMART CLICK jest łóżko. Do modułowego zagłówka można dobrać jeden z trzech dedykowanych modeli: BONELL-BOX (stanowiący podstawę w typie kontynentalnym, o wypełnieniu w postaci sprężyn bonellowych), POCKET-BOX (wypełnienie ze sprężyn kieszeniowych, stanowiące podstawę łóżek kontynentalnych) lub POLIBOX  (do wyboru ze stelażem lub z pojemnikiem na pościel). Wybór konkretnego rodzaju łóżka zależy od indywidualnych preferencji użytkownika.

Odpowiedni materac i nakładki

 

Ostatnim elementem posłania w systemie SMART CLICK jest materac. Każdy użytkownik może wybrać dowolny model, który spełni jego indywidualne oczekiwania i upodobania względem elastyczności oraz stopnia twardości. Do każdego materaca można dobrać również nakładkę (miękką lub twardą), która jeszcze bardziej zwiększy komfort codziennego odpoczynku.

Montaż i transport systemu są niezwykle łatwe. SMART CLICK idealnie sprawdzi się zarówno w niewielkich sypialniach, jak i w przestronnych pomieszczeniach.

 

Więcej informacji na stronie: www.comforteo.eu