Samemu zaprojektuj sofę lub narożnik

Dzięki zastosowaniu modułów możemy samemu zaprojektować meble wypoczynkowe. Dlatego dostosujemy ich wymiary do wielkości i kształtu pomieszczenia. Sofy i narożniki skonfigurujemy za pomocą aplikacji. Do dyspozycji mamy także dodatkowe funkcje jak relaks, podgrzewane siedziska, a także sterowanie elektryczne i za pomocą smartfona.

Modułowe bryły.
Na rynku dostępne są kolekcje mebli wypoczynkowych obejmujące kanapy i narożniki, przy tworzeniu których wykorzystano modułowe bryły – najczęściej moduł sofy, części narożnej i pufy. Pozwalają one dowolnie konfigurować mebel i tworzyć wiele jego układów. Możemy stworzyć:
– małą sofę
– wygodny narożnik, który ma tradycyjny kształt litery L
– dużą kanapę narożną (mogącą pomieścić np. 12 osób) w nowoczesnym kształcie litery U.

Dzięki systemowi modułowemu o ostatecznym wyglądzie sofy decydują Klienci. To oni tworzą mebel unikalny, który jest inny niż te dostępne w gotowych konfiguracjach.

Dopasowanie do pomieszczenia.
Sofy Rom, które dostępne są w Galerii Mebli Sanimex w Gliwicach, tworzymy za pomocą modułów. Konfigurujemy jest w prosty sposób za pomocą aplikacji. Rozwiązanie to pozwala dopasować je do różnych pomieszczeń – zarówno jeśli chodzi o wielkość, jak i o kształt.

Możemy dostosować do naszych potrzeb ich:
– szerokość
– głębokość
– długość.

Kanapy i narożniki stoją na delikatnych nóżkach, które dodają im lekkości i subtelności. Poza tym możemy wybrać rodzaj wykonania nóżek.

Obicie.
Możemy wybrać materiał, z którego będzie wykonana tapicerka (skóra lub tkanina). Doradcy producenta przygotowują dla Klientów indywidualne koncepcje kolorystyczne z szerokiej gamy barw. Istnieje możliwość zastosowania nici kontrastowej.

W zależności od modelu możemy wybrać wysokość siedziska. W przypadku wybranych modeli sof skórzanych – pod skórą zamontowana jest fizelina, która pozwoli zmniejszyć elastyczność i ograniczyć powstawanie fałd.

Dodatkowe funkcje.
Aby produkt był jak najbardziej zindywidualizowany, powinien być także wyposażony w dużą ilość dodatkowych, opcjonalnych funkcji. W zależności od modelu możemy wybrać sofę, która posiada np.:
– funkcję spania o różnych szerokościach
– funkcję relaks, np. jednoczesne odsunięcie od podłogi i opuszczenie oparcia (relax elektryczny)
– ruchome zagłówki (elektryczne sterowane, cichy system na prowadnicach)
– ruchome podłokietniki i poduszki, które umożliwiają powstanie oparcia albo podłokietnika
– opcję memory, która pozwala zarejestrować i przywołać ulubioną pozycję
– podgrzewane siedziska
– wbudowane gniazdka elektryczne i USB
– aplikację, która pozwala na sterowaniem meblem za pomocą smartfona.

Kolekcja 2019.
Nowa kolekcja tej marki na rok 2019 bazuje na ciekawej kolekcji tkanin. Na życzenie Klientów została wzbogacona o nowe funkcje, które służą:
– podniesieniu komfortu użytkowania
– zwiększeniu intuicyjności obsługi.

Sofy marki ROM https://www.sanimex.pl/marka/meble-rom/