Przyszłość polskiego designu w Domotece – wystawa Młodzi na Start

Organizowany przez Elle Decoration konkurs Młodzi na Start jest skierowany do osób stawiających pierwsze kroki w świecie designu – początkujących projektantów, studentów szkół artystycznych. Wyniki kolejnych edycji są ogłaszane co roku w czasie Gdynia Design Days. W ramach festiwalu odbywa się także wystawa wyróżnionych w konkursie prac. Od 26 września, przez dwa miesiące, pokonkursową ekspozycję Młodzi na Start 2019 będzie można zobaczyć w Domotece.

Wystawa projektów nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie Młodzi na Start zagości w Domotece, która – jako centrum oferujące dobrze zaprojektowane meble i dodatki, zarówno znanych na całym świecie marek, jak i lokalnych, polskich producentów – jest doskonałym miejscem na tego typu ekspozycję. – Byliśmy jednym z partnerów tegorocznej edycji konkursu Młodzi na Start 
i ufundowaliśmy nagrody dla laureatów – kultowe fotele RM58 zaprojektowane przez Romana Modzelewskiego zaprezentowane w Domotece przez markę Vzór. Promocja i wspieranie rozwijających się, młodych projektantów i marek jest częścią naszej misji – mówi Agata Brzezińska, Head of CEE Pradera.


Wszystkich zainteresowanych designem autorstwa młodych projektantów – być może przyszłych gwiazd polskiego designu – zapraszamy na wernisaż przy lampce wina, podczas którego Michał Woch, współzałożyciel marki Vzór, opowie o tym, jak zostać zauważonym już na początku drogi projektowej, jak wspierać debiutujących artystów, co zrobić, aby zaistnieć w świece designu.
Wernisaż odbędzie się w czwartek 26. września, o godz. 15. Wystawę będzie można zwiedzać 
do końca listopada.


Serdecznie zapraszamy: Domoteka, ul. Malborska 41www.domoteka.pl

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą. Właścicielem Domoteki jest fundusz Pradera European Retail Parks należący 
do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro i zawiera centra i parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2400 sklepów. (www.pradera.com)