Motiv Home na targach Imm Cologne

Designerskie, efektowne, eleganckie – tak opisać można wysokiej jakości meble tapicerowane Motiv Home. Marka jest coraz bardziej doceniana nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Swoje projekty zaprezentowali właśnie podczas prestiżowych targów wyposażenia wnętrz w Kolonii Imm Cologne.


Imm Cologne to międzynarodowe targi, które gromadzą tysiące ludzi związanych z branżą wnętrzarską i projektową. To prawdziwe święto dla meblarskiego świata. W Kolonii zaprezentowało się 1200 wystawców z 50 krajów, którzy zaoferowali innowacyjne pomysły i najnowsze trendy w dziedzinie wyposażenia wnętrz. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć także marki Motiv Home. Targową ekspozycję wypełniły m.in. meble takie jak fotel LORD o obłym kształcie czy sofa HUGO z efektownym pikowaniem i wiele innych. “Nasze meble wzbudzały bardzo pozytywne reakcje odwiedzających z różnych krajów. Goście docenili połączenie nowoczesności i podążanie za trendami z klasycznymi wzorami, które są dostępne w naszej ofercie. Wielu zwiedzających przyciągnął profesjonalny i jednocześnie przytulny wygląd naszego stoiska. Klienci z branży zwracali uwagę na wysoką jakość wykonania i szeroką ofertę naszej marki” – mówi Jakub Knobloch, współwłaściciel marki.

Targi to także kopalnia wiedzy dotyczącej najnowszych tendencji we wnętrzarskim świecie. W Kolonii dominowały style, które kojarzą się z naturą, poczuciem bezpieczeństwa i wygodą. Akcent kładziono na jakość i staranne wykończenie. Wnętrze ma być harmonijne i przytulne – ma być estetyczną strefą komfortu. Wyróżniający się trend to połączenie klasyki z najnowszymi trendami glamour. W ten styl bez wątpienia wpisały się meble Motiv Home, które nie dość, że nadążają za trendami pod względem form i obić, to jeszcze wykonane są z niesamowitą starannością. Bo chodzi przede wszystkim o komfort użytkowania i dobre samopoczucie ich posiadaczy.

Więcej inspiracji znajdziecie na: http://www.motivhome.com/pl/.