Łóżko tapicerowane w stylu retro

Clara to nowe łóżko tapicerowane marki Comforteo. Finezyjne wezgłowie w stylu retro i klasyczna bryła łóżka sprawiają, że mebel zachwyca uniwersalnym, ale i stylowym charakterem.

Uwagę przykuwa przede wszystkim piękny zagłówek, który nadaje łóżku lekkości i niewymuszonej elegancji. Wyjątkowa konstrukcja sprawia, że Clara wyróżnia się na tle pozostałych łóżek tapicerowanych. Materac został ułożony bezpośrednio na podstawie łóżka. Razem tworzą jedną, spójną bryłę, przypominającą łóżko kontynentalne. Co więcej, nieodłącznymi elementami Clary są pojemnik na pościel oraz stelaż, które mieszczą się w jej wnętrzu – nie ma potrzeby ich dokupowania.

Zgrabne wezgłowie i prosta, ale funkcjonalna bryła łóżka, tworzą komfortowy i uniwersalny mebel. Clara idealnie wkomponuje się w niemal każdą aranżację sypialni. Świetnie prezentuje się w delikatnych, stonowanych tkaninach, ale bardziej wyraziste kolory tapicerki również podkreślą wszystkie jej atuty. Wysokość wezgłowia, kształty boków oraz wysokość nóżek nie podlegają personalizacji.

Cena: od 2079 do 2628 zł brutto*

*cena jest zależna od rozmiarów łóżka oraz od wyboru tkaniny tapicerskiej

Więcej informacji na www.comforteo.eu/lozka