Łóżko tapicerowane Paris – francuska elegancja w nowoczesnym wydaniu

Połączenie prostej bryły i zdobionego wezgłowia pozwoliły projektantom Comforteo stworzyć łoże godne wielkomiejskiego stylu życia mieszkańców jednego z najbardziej stylowych miast na Ziemi – tętniącego życiem Paryża.

 

Prosta geometria i symetria do dwie charakterystyczne cechy łóżka tapicerowanego Paris. Powielenie prostokątnego kształtu przeszyć zagłówka pozwoliło nadać posłaniu francuski, elegancki charakter, a tym samym dopełnić i ożywić minimalistyczną bryłę łóżka.

 

Wnętrza, w których Paris sprawdzi się najlepiej to przestronne i dość „surowe” sypialnie utrzymane w loftowym klimacie. Jednak pomieszczenia urządzone w myśl stylu skandynawskiego i art deco również pozwolą podkreślić wszystkie atuty „miejskiego” łóżka.

 

By podkreślić „paryski” charakter posłania warto dobrać do niego materac Molto-Forte lub Resto z kolekcji Dream Style, w pokrowcu Kaszmir lub Jedwab. To pokrowce charakteryzujące się konstrukcją z dużą zawartością włókien klimatyzujących, miękkością i stylowym wykończeniem.

 

Ponadto łóżko można spersonalizować, wybierając jeden z trzech wariantów wysokości zagłówka, konfigurując grubość płóz i zaokrąglenia frontów oraz dobierając dowolny model nóżek.

 

Cena brutto: od 1126 zł do 1808 zł*

 

*cena dotyczy samego łóżka Paris i różni się w zależności od tkaniny tapicerskiej użytej do obicia oraz w zależności od szerokości łóżka