Korfu – łóżko kontynentalne marki Comforteo

Trzy komfortowe warstwy, posągowy kształt i nieszablonowy design. Łóżko kontynentalne Korfu zachwyca nie tylko wyrazistą konstrukcją, ale również wygodą rodem z hotelowego apartamentu.

 

Korfu to łóżko idealne dla osób, które lubią łamać schematy. Prosta bryła łóżka zyskuje na wyrazistości dzięki dużej wysokości posłania i kształtom nadającym jej lekkości oraz „puszystości”. Odpowiednio dobrane warstwy Korfu zapewniają odpowiednią wentylację i idealne dopasowanie do kształtów ciała.

Konstrukcja łóżka kontynentalnego marki Comforteo to trzy poziomy wygody. Pierwszy z nich stanowi podstawa ze sprężyn bonellowych – jest ona na stałe przymocowana do drewnianej ramy łóżka. Drugim poziomem jest materac kieszeniowy o siedmiu strefach komfortu. Natomiast ostatnią warstwę Korfu stanowi nakładka dobrana według indywidualnych preferencji – miękka (hard-top) lub twarda (soft-top).

Łóżko wyposażone jest również w dwa pojemniki na pościel z siłownikami gazowymi, ułatwiającymi otwieranie i zamykanie. Umieszczenie w Korfu skrytek na pościel to wyjątkowe rozwiązanie ze względu na jednoczesne zachowanie oryginalnej, kontynentalnej konstrukcji łóżka oraz wygody trzech warstw posłania.

 

Ze względu na swoje gabaryty Korfu najlepiej sprawdzi się w przestronnych sypialniach.

 

Cena brutto – wersja soft-top: od 5058 zł do 7289 zł*

Cena brutto – wersja hard-top: od 4727 zł do 6812 zł*

Dostępne rozmiary: 160×200 cm oraz 180×200 cm

 

*cena jest zależna od wymiarów łóżka oraz wybranych tkanin tapicerskich