Jesteśmy na Targach Warsaw Home 2019!

W dniach 3 – 6 października jesteśmy na największych targach wnętrzarskich – Warsaw Home, gdzie wystawcy z całego świata prezentują meble, dodatki i elementy wykończenia wnętrz. Powierzchnia wystawiennicza to 120 000m2! Targi odbywają się w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo, przy Al. Katowickiej 62 w Nadarzynie.

 

Na tegoroczną edycję przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście nowych kolekcji, m. in.: 100% lny, najnowszej generacji naturalną tkaninę dimout, która zaciemnia w 100%, jak blackout (trudnopalna), wysokogatunkowe tkaniny welurowe o zwierzęcych akcentach, a także taśmy dekoracyjne Elegante, których zastosowanie zaprezentujemy na uszytych poduszkach, roletach oraz zasłonach.
Przygotowaliśmy również niespodziankę w postaci 11 wyjątkowych wzorów, które staną się hitem roku 2020! Kochają je projektanci, obecnie podbijają garderoby, a w najbliższym sezonie pojawią się w salonach wnętrzarskich.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko C 3.8

Przy okazji Targów zorganizowaliśmy dla Państwa w naszych salonach (Al. Jerozolimskie 200 I piętro oraz Al. Solidarności) DNI OTWARTE i AFTER PARTY (czwartek, piątek, sobota), na które serdecznie Państwa zapraszamy.
Handlowcy (ok. 17:30 – 18:00) podwiozą Państwa naszymi samochodami, oprowadzą po salonie i zaopiekują się Państwem, a na koniec odwiozą do hotelu/domu.
Na miejscu będzie czekało na Państwa mnóstwo atrakcyjnych rabatów oraz poczęstunek z lampką wina.

Źródło: www.tkaninydekoracyjne.com.pl