Jedna kolekcja, setki możliwości personalizacji i polski design. Odkryj meble wypoczynkowe Todos

Meble tapicerowane Todos. VOX

Miękkie, wygodne i przyjemne w dotyku – meble tapicerowane to przyjaciele efektywnego odpoczynku i ozdoba wnętrza. Kolekcja Todos autorstwa Nikodema Szpunara zaprojektowana we współpracy z marką VOX, idealnie spełnia estetyczne i praktyczne potrzeby użytkownika. Wszystko dzięki możliwości personalizacji wymarzonego mebla już na poziomie wyboru podłokietnika czy poduszki oparciowej.


Meble tapicerowane Todos. VOX

Polski design

Todos to sofy, narożniki, fotele i pufy zaprojektowane dla marki VOX przez Nikodema Szpunara. Skupił się on na stworzeniu mebli, które dopasują się do każdego wnętrza. Bez względu na to, czy jest to pokój dzienny, sypialnia, a nawet przestrzeń biurowa, meble Todos doskonale wkomponują się w każdy wystrój.

– Podchodząc do projektowania kolekcji Todos chciałem, żeby powstało rozwiązanie, w którym odbiorca ma dużą możliwość wyboru charakteru mebla. Każdy ma inną wrażliwość i poczucie estetyki i z tą myślą wspólnie z VOX stworzyliśmy solidną bazę ergonomiczno-funkcjonalną, której wyrazowość można samemu dostroić – mówi Nikodem Szpunar.


Narożnik duży Todos. VOX


Narożnik Todos. VOX

Sofa jest sercem każdego salonu. To tu relaksujemy się po ciężkim dniu, oglądamy ulubione filmy czy gromadzimy się na rodzinnych spotkaniach. Dlatego przy wyborze idealnego mebla tak ważne jest, aby nie tylko wyróżniał się i zachwycał piękną estetyką, ale przede wszystkim tworzył miejsce, w którym chętnie spędzimy czas. Dlatego każdy detal w meblach Todos został pieczołowicie dopracowany. Wykończone z dbałością o szczegóły podłokietniki, poduszki oparciowe – z kedrą, gładkie, z guzikami lub przeszyciem – i drewniane nóżki, a także, precyzyjne szwy oraz starannie dobrane tkaniny gwarantują efekt, który podkreśli charakter każdej przestrzeni.


Sofa tapicerowana Todos. VOX

Komfort szyty na miarę

Każdy lubi co innego, więc w Todos można stworzyć nawet kilkaset kombinacji mebli. Wybór dwustu tkanin (m.in. easy clean oraz pet friendly) umożliwia dopasowanie mebli do każdej estetyki wnętrza. Dwa warianty nóżek oraz cztery wersje wykończenia podłokietników i poduszek pozwalają na stworzenie unikalnej kombinacji, która odpowiada indywidualnym upodobaniom każdego użytkownika.


Narożnik tapicerowany Todos. VOX

Fotel tapicerowany Todos. VOX

Odpoczynek na sofie czy narożniku Todos będzie przyjemny dzięki specjalnie dobranym piankom, dającym efekt otulającej miękkości. Z kolei poduszki oparciowe mają trzy różne wysokości, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb, zapewniając najwygodniejsze podparcie dla pleców. Do swoich preferencji możemy dopasować również wysokość siedziska – tak, aby siedziało nam się jak najwygodniej.

Niezwykłe detale

Szczegół, który zdecydowanie wyróżnia kolekcję Todos, to przednie nóżki sofy z litego drewna, dostępne w dwóch wysokościach: 10 i 12 cm, dwóch formach: proste i skośne oraz dwóch wybarwieniach: drewniane i czarne. Te sprytnie zaprojektowane elementy, choć składają się z dwóch części, wizualnie tworzą harmonijną całość. W momencie rozkładania funkcji spania nóżki rozdzielają się na niezależne części, co daje stabilne podparcie konstrukcyjne dla powstałego łóżka – a my zyskujemy wygodną przestrzeń.


Nóżki w sofie Todos. VOX

Narożnik duży Todos po rozłożeniu. VOX

To nie koniec udogodnień zaimplementowanych w kolekcji Todos. Pod siedziskiem i szezlongiem znajdziemy praktyczny pojemnik, w którym możemy przechować koce czy poduszki. Jego otwieranie ułatwiają niewidoczne uchwyty zamieszczone w skrzyni.


Meble tapicerowane Todos. VOX

Kolekcja Todos to połączenie funkcjonalności i estetyki, które nie tylko gwarantuje komfort i wygodę użytkowania, ale także pozwala na wyrażenie indywidualnego stylu poprzez możliwość personalizacji. Więcej o Todos oraz pozostałych kolekcjach mebli tapicerowanych znajdziemy w salonach VOX i na vox.pl.