Jak aranżować przestrzenie wykorzystując tkaniny zasłonowe, wspierając dobre samopoczucie

Ostatnio wiele się mówi o „nowej normalności”. Nie mając pewności co przyniesie nam przyszłość, wiemy, że ostatnie zdarzenia zmieniły nasze postrzeganie rzeczywistości. Nieuniknionym stała się radykalna zmiana zwyczajnych czynności, takich jak dzień w biurze, posiłek w restauracji, pobyt w hotelu, odwiedziny w szpitalu. Zaczęliśmy inaczej postrzegać nasze otoczenie i przedmioty. Powinny one być czyste i higieniczne jednak wciąż spełniać swoje zadania w zakresie elegancji, komfortu i zapewnienia dobrego samopoczucia.

Zasłony Vescom wpływają na nastrój i wystrój wnętrza regulując światło i temperaturę w pomieszczeniu. Zmniejszają pogłos i nadają przytulny charakter wnętrzu, pozwalają również łączyć i dzielić pomieszczenia, umożliwiając dostosowanie naszej przestrzeni.

higieniczne i bezpieczne tkaniny zasłonowe

W czasach zwiększonej świadomości w zakresie higieny i bezpieczeństwa otoczenia, możliwość prania zasłon Vescom w 70°C jest ogromną zaletą – wyższe temperatury są konieczne w celu zabicia bakterii, wirusów i roztoczy. Tkaniny Vescom zostały również szeroko przetestowane na możliwość zastosowania środków dezynfekcyjnych.

naturalne rozwiązanie pozwalające zachować dystans społeczny

W „nowej normalności” dbamy nie tylko o warunki higieniczne, ale również zachowania niezbędnego dystansu społecznego. Potrzeba ta, doprowadziła do zwiększonego zapotrzebowania na przejściowe rozwiązania separacyjne. Zasłony Vescom zapewniają bardziej naturalną i komfortową alternatywę przepierzeń. Kolekcje o podwójnej szerokości Rona i Ellis firmy Vescom umożliwiają stworzenie szybkiego i ekonomicznego rozwiązania podziału wnętrza.

“Zasłony Vescom wpływają na nastrój i wystrój wnętrza regulując światło i temperaturę w pomieszczeniu. Zmniejszają pogłos i nadają przytulny charakter wnętrzu, pozwalają również łączyć i dzielić pomieszczenia, umożliwiając dostosowanie naszej przestrzeni.”

naturalny w dotyku poliester FR

Firma Vescom zawsze posiadała w swojej ofercie rozwiązania materiałowe łączące w sobie wzornictwo i funkcjonalność. Nasze tkaniny zasłonowe są naturalne w dotyku i wyglądzie, choć wykonane są z poliestru odpornego na ogień w celu sprostania najbardziej restrykcyjnym normom dotyczącym obiektów publicznych, a nawet szpitali. Wykorzystują wszystkie funkcjonalne zalety poliestru FR, jednoczenie są przyjemne i naturalne w dotyku

regulują naturalne światło oraz temperaturę

Poczucie komfortu zapewnia nam również dostęp lub brak naturalnego światła, co w łatwy sposób regulują tkaniny Vescom wpływając również na odczuwalną temperaturę.Jesteśmy świadomi, że każda przestrzeń rządzi się własnymi prawami, dlatego oferujemy tkaniny przepuszczające promienie słoneczne oraz dysponujemy danymi dotyczącymi wartości G dla wszystkich pięciu tkanin zasłonowych.

Źródło: vescom.com