Dodatki… czyli diabeł tkwi w szczegółach!

Sztuka aranżacji wnętrz to przede wszystkim umiejętność doboru odpowiednich dekoracji. Dzięki dodatkom jesteśmy w stanie zbudować, w sposób spójny, wyjątkowy klimat aranżacji. Chcąc urządzić swoje cztery kąty w oryginalny sposób, warto wyjść poza rutynę i schematy. Powinniśmy nieustannie poszukiwać nowych rozwiązań, śmiało łączyć kolory i eksperymentować ze stylem wnętrz.


Dajmy ponieść się fantazji


Ekstrawaganckie dodatki uwodzą bogactwem form i kolorów. Przykuwają uwagę, dodają wnętrzu ostatecznego szlifu. Niebanalne dodatki tj. poduszki, stojaki, lustra mogą pełnić jednocześnie funkcję praktyczną i dekoracyjną. Warto zadbać o miejsce ekspozycji wyrazistej dekoracji. Dobrze wyeksponowany dodatek to klucz do aranżacyjnego sukcesu.

 

 

 

Metallica?

Dodatki mogą całkowicie odmienić urok pomieszczenia. Jeżeli Twoje wnętrze jest neutralne bądź brakuje w nim wyrazu, idealnym rozwiązaniem będzie wybór dekoracji z metalicznym akcentem. Wybierając metaliczne dodatki, skupmy się na wyborze lamp, wazonów, zastawy, bądź drobnych elementów mebli – nogi od sofy, czy uchwyty komody. Tego typu elementy rozświetlą i ocieplą wnętrze. Idealnie nadadzą się zarówno do dużych pomieszczeń, jak i tych o ograniczonym metrażu. Metaliczne akcesoria i wykończenia będą pasować do każdego stylu wnętrza.

Okno na artystyczny świat


Aby uzupełnić luki aranżacyjne, solidnymi dodatkami będą obrazy, zdjęcia i grafiki. Ich wybór zostawmy sobie na sam koniec, ponieważ ważne jest, aby ramy ściennych dodatków pasowały do całej aranżacji naszego wnętrza.

Podczas wyboru jakichkolwiek dekoracji pamiętajmy, aby były one wybierane zgodnie z naszym gustem. Dyskretnie będą one nawiązywać do naszych pasji i zainteresowań. Próbuj, eksperymentuj i baw się otoczeniem. Oryginalne pomysły i odważne wybory to niepowtarzalne wnętrze!

Więcej inspiracji na: http://motivhome.com/