Czas na letnie metamorfozy – okazje cenowe od marki BoConcept

Lato to doskonała okazja na odświeżenie wnętrza! W tym sezonie wprowadź do swoich wnętrz skandynawski design. Piękny, ponadczasowy i funkcjonalny – to główne cechy wzornictwa prosto z Północy, które od wielu lat sukcesywnie podbija serca Polaków. Duńska marka BoConcept już w czerwcu zaczyna swoją letnią wyprzedaż z rabatami nawet do 50%!

Rozpoczyna się święto wielbicieli minimalistycznego designu na najwyższym poziomie. END SEASON SALE 2022 rozpoczyna się już 15 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. To wyjątkowa okazja do skorzystania z rabatów na wybrane meble i dodatki z ekspozycji. Wachlarz możliwości jest szeroki. Pięćdziesięcioprocentowy rabat dotyczy mebli i dodatków z ekspozycji. Z kolei rabat w wysokości 15% obejmie wybrane nowe sofy, fotele, stoliki kawowe i stoły do jadalni.  Oferta wyprzedażowa dotyczy produktów dostępnych w warszawskich salonach BoConcept.

Firma BoConcept pochodzi z Danii i powstała w 1952 roku. Obecnie jest cenioną marką premium z bogatą ofertą nowoczesnych mebli, akcesoriów i oświetlenia. BoConcept wychodzi również z propozycją usługi projektowania wnętrz, ułatwiając nadanie im osobistego charakteru. Produkty dostępne w BoConcept są wynikiem innowacyjnego sposobu myślenia o projektowaniu. Wyjątkowa estetyka nie zaburza jednak funkcjonalności i komfortu użytkowania. W tym roku marka obchodzi swoje 70-lecie i ma już ponad 310 salonów w ponad 67 krajach świata.

Oficjalna letnia wyprzedaż Design Sale w BoConcept rozpocznie się 15 czerwca i potrwa aż do 31 lipca. Pełna lista produktów objętych promocją zostanie opublikowana na stronie: https://www.boconcept.com/pl-pl/.

Marka BoConcept została założona w 1952 roku w Danii i dzisiaj jest jednym z najbardziej globalnych producentów mebli z ponad 310 salonami w 67 krajach. Marka pracuje z nagradzanymi projektantami, tworząc kolekcję mebli, dodatków i lamp dla mieszkań i przestrzeni biznesowych. Pod hasłem „Live Ekstraordinær” BoConcept oferuje swoim klientom osobistą Usługę Projektowania Wnętrz oraz jedne z najlepszych na rynku możliwości personalizacji swoich mebli zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych – bez uszczerbku na designie czy estetyce.

Obecnie marka posiada przeszło 310 salonów w ponad 67 krajach na całym świecie, w Polsce znajduje się 6 salonów: Katowice, Kraków, Poznań, Wrocław i dwa salony w Warszawie.