Black Red White na Stockholm Furniture and Light Fair 2019

Marka Black Red White po raz drugi znalazła się w gronie wystawców Międzynarodowych Targów Meblowych w Sztokholmie. Nowe produkty, nowe materiały i ta sama, wysoka jakość —sprawdź, czym zachwyciliśmy gości w tym roku.

Na stoisku Black Red White, liczącym ponad 200 m2,  można było zobaczyć najnowszą kolekcję mebli tapicerowanych Soul. Soul to ponad 30 wzorów wyjątkowych mebli, a wśród nich piękne sofy, narożniki, fotele oraz gustowne komplety. Ekspozycja targowa była również szansą do zaprezentowania zwiedzającym asortymentu mebli pokojowych i kuchennych. Dopracowane aranżacje, oddające ciepło i klimat domowych wnętrz, to nie tylko meble, ale również szeroka gama dodatków, takich jak stylowe lampy, tekstylia i dekoracje. Projekty Black Red White można było zobaczyć od 5 do 9 lutego w centrum wystawienniczym Stockholmsmassan.

Stockholm Furniture and Light Fair to największe skandynawskie targi branży meblowej. Każdego roku wystawiają się na nich cenieni producenci mebli i oświetlenia z całego świata. Wydarzeniu towarzyszy Stockholm Design Week, impreza w ramach, której na terenie całego miasta jednocześnie odbywa się ponad 200 wydarzeń poświęconych wzornictwu. To prawdziwa gratka nie tylko dla osób z branży meblowej, ale też wszystkich miłośników designu. O niezwykłej popularności tego skandynawskiego święta designu świadczy liczba około 40 tys. osób zwiedzających oraz ponad 1000 przedstawicieli mediów.