Ambienti – poznaj najnowszą kolekcję mebli wypoczynkowych

Kolekcja Ambienti to nowoczesne wypoczynkowe meble z segmentu Premium, dostępne w obiciach ze skór naturalnych i wysokogatunkowych tkanin. Perfekcyjne wykonanie, przemyślane detale i szlachetne wykończenie sprawiają, że to idealna propozycja dla tych najbardziej wymagających.

Ambienti to linia składająca się z kilku zestawów, w ramach których możesz zbudować komfortową przestrzeń relaksu we własnym salonie. Modułowe wypoczynki Energia, Passione, Poetica oraz Vigore, a także wyposażony w funkcję reklasu fotel Lirica wraz z modułowym wypoczynkiem to doskonały przepis na komfort, niezależnie od metrażu.

 

Meble wypoczynkowe z kolekcji Ambienti to nie tylko najwyższej klasy design, ale również rozwiązania zapewniające wysoki stopień komfortu każdego dnia. Oparcia mebli wyposażone w regulowane zagłówki to doskonałe wsparcie dla głowy i szyi, miękkie siedziska zachęcają do relaksu, a wygodne podłokietniki służą wsparciem po długim dniu. W zależności od tego, jakie moduły wybierzemy, wypoczynek może oferować różne funkcje.

Funkcjonalne moduły

Meble tapicerowane z kolekcji Ambienti pozwalają na pełną dowolność zaprojektowania własnego wypoczynku. Poszczególne, zróżnicowane moduły dają możliwość zbudowania zarówno komfortowej sofy dla dwojga, jak i przestronnego narożnika, który będzie w stanie pomieścić całą rodzinę. Wśród dostępnych modułów znajdziemy także takie wyposażone w funkcję snu czy praktyczne pojemniki na pościel.

Piękne detale

Dzięki różnorodnemu wykończeniu modeli kolekcji Ambienti można wybrać ten, który odpowiada wszystkim naszym oczekiwaniom, również pod kątem precyzji wykończenia. Dekoracyjne przeszycia i szwy dodają tym meblom klasy i akcentują niebagatelny styl. Gustowne nóżki subtelnie akcentują całość, sprawiając, że meble nabierają klasy i jeszcze bardziej przyciągają wzrok.

Szlachetne materiały

Kolorystykę mebli z kolekcji Ambienti można wybrać spośród szerokiej palety tkanin, wśród których znajdziemy także szlachetne obicia ze skór naturalnych, dostępne w kilkudziesięciu kolorach. Próbki skór i tkanin oraz wybrane modele kolekcji dostępne są w salonach Black Red White oraz na www.brw.pl.

 

 

LISTA SALONÓW:

Łódź, ul. Brukowa 4

Gdańsk – Osowa, ul. Odyseusza 1

Warszawa, ul. Głębocka 13 i Popularna 75

Poznań, ul. Serbska 9

Lublin, ul. Diamentowa 8

Kraków, ul. Pilotów 6

Bielany Wrocławskie, ul. Czekoladowa 24

Chorzów, Drogowa Trasa Średnicowa 50

Bydgoszcz, ul. Fordońska 258

Będzin, ul. Piłsudskiego 105

Zamość, ul. Starowiejska 12A

Rzeszów, ul. Rejtana 67

Bydgoszcz, ul. Toruńska 101

Szczecin, ul. Hangarowa 13

Kraków, ul. Zakopiańska 58a

Piła, ul. Poznańska 22b

Zabrze, ul. M. Mielżyńskiego 3

Tarnów, ul. Błonie 2 C.H. Echo

Elbląg, ul. Pułkownika Stanisława Dąbka 134

Kalisz, ul. Wojska Polskiego 4a