Gowarzewo ul. Swarzędzka 24, 63-004 Tulce

tel. 796 871 219, e-mail: pianotex@interia.pl

www.pianotex.pl


O FIRMIE

PIANOTEX powstał w 1986 roku. Założycielem firmy i właścicielem do chwili obecnej jest Czesław Machaj. Siedziba firmy na początku działalności mieściła się w Swarzędzu przy ulicy Kutrzeby 39. Początkowo zajmowała się wyłącznie cięciem pianek tapicerskich. Jednak w miarę rozwoju zaczęliśmy rozszerzać ofertę usługowo – handlową, co spowodowało konieczność rozbudowy. Dlatego też otworzyliśmy filię w Gowarzewie, która stała się po pewnym czasie, i jest do dzisiaj, główną siedzibą firmy. Dzięki temu mogliśmy rozwinąć się w każdym aspekcie. Powstały nowoczesne przestronne hale produkcyjne i magazynowe o łącznej powierzchni 2500 m2, biura oraz wygodny parking.

Posiadamy też nowoczesne podjazdy i urządzenia, które ułatwiają korzystanie z naszych usług osobom niepełnosprawnym. Konieczne stało się również zakupienie nowoczesnych maszyn, które ułatwiają pracę, ale też pozwalają na jeszcze szybsze i dokładniejsze wykonywanie naszych usług. Park maszynowy doposażyliśmy w nowoczesne maszyny, centra CNC, stanowiska do klejenia i pakowania naszych produktów. Dzięki tym rozwiązaniom zaczęliśmy oferować nasze wyroby nie tylko branży tapicerskiej, ale również gospodarstwa domowego, motoryzacyjnej, budowlanej i transportowej. Zakup i wykorzystywanie nowoczesnych maszyn spowodowało konieczność zatrudnienia nowych i doszkolenia wszystkich zatrudnionych pracowników. Dzięki temu cała kadra pracownicza prezentuje wysoki poziom wiedzy i umiejętności. Ma to zasadnicze znaczenie przy wykonywaniu naszych usług, które są w pełni rzetelne i profesjonalne.

Zawsze staramy się wykonywać naszą pracę na najwyższym poziomie i w ustalonym terminie, ponieważ zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Oczywiście, żeby zapewnić wysoką jakość naszych produktów korzystamy z surowców najwyższej jakości, które posiadają odpowiednie certyfikaty.

OFERTA

Nasza oferta to szerokie spektrum produktów i usług.

 

 

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________