Zespół targów DREMA przejmuje targi FURNICA i SoFab!

Nadchodzącą edycję targów FURNICA i SoFab 2019 przygotowuje zespół projektowy odpowiedzialny za sukces targów DREMA i DremaSilesia!

Przygotowanie targów FURNICA i SoFab 2019 zostało powierzone w tym roku zespołowi do tej pory pracującemu przy targach DREMA i DremaSilesia. Połączenie załogi i wspólna promocja wydarzeń pozwolą na organizację ekspozycji targowej na miarę oczekiwań rynku oraz kompleksowe zaprezentowanie rozwiązań technologicznych dla przemysłu drzewnego i meblarskiego (od surowców, materiałów i komponentów do zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń do produkcji mebli).

W skład zespołu wchodzą:

Andrzej Półrolniczak – dyrektor projektu

Andrzej Maciaszek – specjalista ds. obsługi wystawców Furnica

Witold Lipiński – specjalista ds. obsługi wystawców SoFab

Barbara Kamińska – specjalista ds. komunikacji ze zwiedzającymi

Aleksandra Pawlina-Janyga – specjalista ds. promocji i PR

 

Atutem zespołu będzie z pewnością dogłębna znajomość branży drzewno-meblarskiej – jej potrzeb i oczekiwań, a także wiedza na temat liderów rynku i panujących trendów. Blok targów targów DREMA, FURNICA i SOFAB to najbardziej wyczekiwane spotkanie branży drzewnej
i meblarskiej w Polsce i jednocześnie największe w Europie Środowo-Wschodniej centrum zaopatrzenia dla producentów mebli.

Jestem przekonany, iż nowy zespół będzie cennym wsparciem dla wrześniowych wydarzeń – mówi Andrzej Półrolniczak – Już dziś zapraszamy do kontaktu wystawców zainteresowanych udziałem w targach, oferując promocyjne warunki udziału.

 

ZGŁOŚ UDZIAŁ SWOJEJ FIRMY JAKO WYSTAWCA NA TARGI DREMASILESIA I FURNICA/ SOFAB 2019 – OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!

PROMOCYJNE CENY OBOWIĄZUJĄ DO:

Targi DremaSilesia – 22.02.2019

Targi DREMA/ FURNICA/ SOFAB – 7.06.2019

 

Serdecznie zapraszamy!

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia – 26-28.04.2019, Sosnowiec

Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, Targi Komponentów do Produkcji Mebli FURNICA, Targi Materiałów Obiciowych i Komponentów do Produkcji Mebli Tapicerowanych SOFAB – 10-13.09.2019, Poznań