Sypialnia w wyrafinowanym stylu – łóżko kontynentalne Astoria marki Comforteo

Jeden z najnowszych modeli łóżek kontynentalnych marki Comforteo łączy wysoki poziom komfortu z niebanalnym i stylowym wykończeniem. Astoria to piękny mebel, który zachwyca majestatycznym wezgłowiem oraz zdobieniem pokrowca materaca właściwego.

Łóżko kontynentalne Astoria przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom stylowych mebli tapicerowanych. Komfortowa konstrukcja posłania gwarantuje najwyższą wygodę codziennego odpoczynku, a piękne wykończenie sprawia, że Astoria jest prawdziwą ozdobą sypialni.

Pierwszą warstwę łóżka stanowi pół-twardy box z dodatkiem pianki poliuretanowej. Drugą warstwą jest materac właściwy z dwupoziomowym układem sprężyn – bonellowych oraz kieszeniowych o siedmiu strefach twardości. Na tym jednak nie koniec – w materacu właściwym znajdują się dodatkowo trzy różnego rodzaju pianki: pianka Gelax, pianka antybakteryjna oraz pianka wysokoelastyczna.

Dzięki takiemu zestawieniu poszczególnych komponentów Astoria zapewnia znakomite podparcie dla kręgosłupa, a tym samym gwarantuje zdrowy i komfortowy sen.

Cechą charakterystyczną tego łóżka jest również bogate zdobienie zagłówka – gęste pikowanie połączono tutaj z przeszyciami skierowanymi od najniższego rzędu pików w dół. Współgrają z nimi stylowe przeszycia pokrowca materaca właściwego.

Ustawienie bryły Astorii na filigranowych nóżkach sprawia, że imponująca konstrukcja zyskuje na lekkości. W tym modelu łóżka wysokość wezgłowia, wysokość nóżek, materac bazowy oraz materac właściwy – nie podlegają personalizacji.

Astoria występuje wyłącznie w dwóch rozmiarach powierzchni spania:

Rozmiar 160×200 cm – cena: 5954 zł brutto
Rozmiar 180×200 cm – cena: 6345 zł brutto