Światowe spotkanie branży tekstyliów domowych w Stambule w dniach 21–25 maja 2024 r.!

HOMETEX, największe spotkanie tekstylne Europy, USA, Bliskiego Wschodu i Afryki, goszczące wiodące na świecie firmy tekstylne z branży tekstyliów domowych, odbędzie się w Stambule Expo Centre w dniach 21-25 maja 2024 r. HOMETEX, jedno z najbardziej prestiżowe na świecie targi branży tekstyliów domowych zgromadzą w Stambule krajowych i międzynarodowych graczy z tej branży.

Wystawę 2023, na której swoje nowości zaprezentowało ponad 850 firm lokalnych i zagranicznych, w ciągu 5 dni odwiedziło 170 000 osób ze 126 krajów, a jej wolumen obrotów osiągnął 1,5 miliarda dolarów, przekraczając wszelkie oczekiwania.

Targi, które w 2023 roku zostały zaprojektowane z zupełnie nową wizją, cieszyły się dużym zainteresowaniem lokalnych i międzynarodowych gości. Zarówno wystawcy, jak i odwiedzający opisali HOMETEX’23 jako organizację odnoszącą największe sukcesy w historii branży tekstyliów domowych, która w ciągu 5 dni odwiedziła 170 000 gości z kraju i zagranicy.

Wszystko, czego szukasz, jeśli chodzi o tekstylia domowe, znajdziesz na targach HOMETEX 2024… Nie przegap tego wspaniałego spotkania!

TETSIAD (Tureckie Stowarzyszenie Przemysłu Tekstyliów Domowych), które jest organizacją zrzeszającą branżę, z organizacją KFA Fuarcılık INC, w której uczestniczy Izba Handlowo-Przemysłowa w Bursie (BTSO), wystawa tekstyliów domowych HOMETEX 2024 odbędzie się odbędzie się w Istanbul Expo Centre w dniach 21-25 maja 2024 roku i będzie w dalszym ciągu wyznaczać trendy w branży.

Importerzy i eksporterzy, producenci, detaliści, hurtownicy, sieci handlowe, projektanci, architekci wnętrz, dekoratorzy, decydenci z branży hotelarskiej, noclegowej i szpitalnej oraz goście z całego świata; będzie miał okazję poznać jakość, szeroką gamę produktów, szybką dostawę i rozwiązania tureckiego przemysłu tekstyliów domowych na targach HOMETEX 2024.

Źródło: https://hometex.com.tr/