Stella marki Comforteo – czas na słodkie sny!

Stella jest tapicerowanym łóżkiem polskiej marki Comforteo. Projektanci nawiązali do idei błogiego, słodkiego snu, tworząc fantazyjny zagłówek, przypominający kształtem wzór tabliczki czekolady.

 

Minimalistyczny design sprawia, że łóżko Stella pasuje do wszystkich przestrzeni urządzonych w nowoczesnym lub skandynawskim stylu. Natomiast kształt zagłówka pozwala na dopasowanie posłania również do aranżacji bardziej wyrafinowanych – wnętrz angielskich oraz francuskich.

 

To właśnie zagłówek, przypominający połączone ze sobą kostki czekolady, sprawia, że konstrukcja łóżka wprowadza w sypialni poczucie ładu i harmonii. Dzięki temu Stella jest metaforą prawdziwego odprężenia. Buduje atmosferę wyciszenia, które pozwala na zdystansowanie się do wydarzeń minionego dnia oraz na wkroczenie w rozkoszny i fascynujący świat marzeń sennych.

Łóżko tapicerowane Stella można spersonalizować, wybierając jeden z trzech wariantów zagłówka, konfigurując grubość płóz i zaokrąglenia frontów i dobierając dowolny model nóżek. Natomiast bogata gama tkanin umożliwia dobór obicia wpisującego się w zróżnicowane gusta i wykończenia aranżacji wnętrz.

 

 

Dane techniczne:

 

Rozmiary łóżek: od 80×200 do 180×200

Cena: od 1126 do 1808 zł brutto