SEVILLA – wzory wędrujące zygzakiem!

Zygzaki znajdziemy na poduszkach, obiciach foteli, sof, dywanach i zasłonach. Charakterystyczny, efektowny a zarazem subtelny i nie narzucający się. Kolory inspirowane naturą zamknięte w geometrycznej formie. Tkanina obiciowa z kolekcji SEVILLA, choć na rynku dostępna już od kilku lat dziś znowu cieszy nas swoim blaskiem.

SEVILLA – zygzaki w 3 opcjach kolorystycznych

 

Zygzak, to motyw geometryczny w postaci wstęgi łamanej, stosowany powszechnie w zdobnictwie od późnej epoki kamienia. Wzór zygzaka w starożytnym Egipcie symbolizował wodę. Często stosowany jak chevron, czyli motyw powtarzany.

SEVILLA 4371 to połączenie czerwonej pomarańczy z delikatnym koralem, przełamanych zdecydowanym morskim kolorem z czarnym akcentem. Ciepło rozgrzanego piasku w blasku zachodzącego słońca nad morzem. Sevilla w roli zasłon z łatwością podkreśli naturalne piękno drewnianych okien, a także nada charakteru stonowanym wnętrzom.
Sevilla 4370 (niebieska) będzie doskonałym dopełnieniem jasnych i przestronnych wnętrz, a dekoracyjne poduszki skutecznie rozprawią się z nudną kanapą.

Łamany ornament daje nieograniczone możliwości kompozycyjne. Rozmaita kolorystyka, różnorodne kombinacje barw, odcienie zimne i ciepłe. SEVILLA odnajdzie się w stylu boho, a także wpasuje się do nowoczesnych wnętrz, którym umiejętnie nada miękkości.

 

SEVILLA – nie tylko jako obicie mebli tapicerowanych

 

Autor: AS www.kameleon.pro