PRZYCIĄGNIJ KLIENTA DO SALONU

Posted On By admin

Obecnie w większości salonów meblowych klienci mają możliwość dowolnego doboru tapicerki. Sami chcą kreować swój mebel, dobrać go do wnętrza swojego domu lub wybrać właściwości dostosowane do potrzeb domowników. To dobre podejście, ale wśród właścicieli salonów meblowych powoduje problem z uporządkowaniem próbników i informacji o tkaninach. Toptextil znalazł rozwiązanie.

Stand Toptextil

Stand Toptextil to jedno miejsce, w którym zebrano wszystkie informacje o kolekcjach Toptextil.

 

Dzięki próbnikom kaskadowym klient może zestawiać tkaniny ze sobą i z meblami upewniając się, czy do siebie pasują. Każdy próbnik zawiera kluczowe informacje o kolekcji takie, jak skład, gramaturę, czy ścieralność, a także specjalne właściwości np. Cleanaboo.

 

Cała ekspozycja podzielona jest na koordynaty i wzory oraz na grupy cenowe oznaczone kolorami. Dzięki temu zabiegowi znacznie łatwiej będzie wycenić mebel w wybranej przez klienta tkaninie.

 

Prezentery z kolei są kopalnią inspiracji. Znaleźć w nich można wizualizacje mebli ubranych w daną tkaninę oraz zestawienia kolorystyczne, które z pewnością pomogą w podjęciu decyzji.

 

Nie od dziś wiadomo, że przy wyborze tkaniny kluczowe jest obejrzenie jej na żywo i sprawdzenie, czy to jaka jest w dotyku i jaki ma kolor spełnia nasze oczekiwania. Stand Toptextil to miejsce przyjazne również dla sprzedawcy ze względu na mnogość kolekcji na nim zaprezentowanym, ale także przejrzystość informacji o tkaninach. Jeśli chcesz, aby stojak znalazł się w Twoim salonie skontaktuj się z Toptextil.

www.toptextil.pl

 

 

Próbniki tkanin

 

Shop Doctor podczas prezentacji stojaka na targach Home Decor w Poznaniu