Piątek z wnętrzami i designem

W piątek 15 marca ekspozycja targów MEBLE POLSKA, HOME DECOR i ARENA DESIGN dostępna będzie nie tylko dla profesjonalistów, ale także dla wszystkich chcących zapoznać się z najnowszymi trendami w wyposażeniu wnętrz i nowoczesnym wzornictwie. Bilet wstępu dla osób niezwiązanych z branżą meblową i wnętrzarską kosztuje w tym dniu tylko 25 zł.

Ponad 450 firm i 11 pawilonów o powierzchni ponad 60.000 mkw – tak w skrócie prezentuje się największe biznesowe wydarzenie wnętrzarskie w Europie Środkowej, które odbywa się w Poznaniu od 12 do 15 marca 2019.

MEBLE POLSKA to największa na świecie ekspozycja oferty polskich producentów mebli. Co roku odwiedzają ją tłumnie hurtowi kupcy meblowi z całego świata. Z kolei na targach HOME DECOR prezentowane są najnowsze trendy w dekoracjach i wyposażeniu wnętrz. To właśnie tutaj można zobaczyć nowe kolekcje ozdób, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych.

Ciekawym punktem ekspozycji jest strefa trendów Bloggers Zone. To inicjatywa grupy pięciu opiniotwórczych blogerek wnętrzarskich, projektantek wnętrz, które przy współpracy z wystawcami – wykorzystując własną kreatywność i znajomość trendów – zaaranżowały specjalną przestrzeń w pawilonie 5 sektor G. Blogerki wykorzystały meble i dodatki z oferty wystawców Arena Design, Home Decor i Meble Polska. W efekcie powstała ciekawa przestrzeń, pełna inspiracji i pomysłów na aranżację wnętrz.

Przysłowiową wisienką na torcie jest cenione wśród architektów i projektantów wydarzenie ARENA DESIGN, która tym razem odbędzie się pod hasłem TransFormacje.

W piątek wszyscy zainteresowani nowymi trendami w projektowaniu wnętrz moga kupic tańszy bilet wstępu w cenie 25 zł.

Zapraszamy!

Źródło: meblepolska.pl