Nowość! Materac Pro Dynamic H4 marki Comforteo

Rozwiązanie stworzone z myślą o wielbicielach aktywnego stylu życia i sportu. Połączenie innowacyjnej konstrukcji z wyjątkowym pokrowcem, pozwoliło projektantom Comforteo na stworzenie rewolucyjnego produktu na rynku materacy.

Pro Dynamic H4 to jeden z dwóch materacy z linii Sport Style – kolekcji sportowej marki Comforteo. Materac charakteryzuje się innowacyjnym wypełnieniem, które stanowi wkład z kilku rodzajów pianek oraz sprężyn multipocket. Na szczególną uwagę zasługuje nowa pianka na rynku – Gelax, łącząca chłodzące właściwości pianki Visco oraz delikatność pianki termoelastycznej.

Materac Pro Dynamic H4 jest materacem dwustronnym – o dwóch stopniach twardości. Czyni to z niego produkt, który dopasowuje się do zróżnicowanych upodobań użytkowników. Ze względu na dużą wytrzymałość, materac przeznaczony jest również dla osób o większej masie ciała.

Stylowy, pokrowiec w kolorze antracytu jest nasączony proteinami jedwabiu, które działają kojąco na skórę i wspomagają regenerację po wysiłku fizycznym.

Materac objęty jest 10-letnią gwarancją.