Gietap PPH

63-005 Kleszczewo 18a
tel/fax +48 61 817 6458; mobil 0503 545 164
gietap@gietap.com.pl

www.gietap.com.pl

Nasza firma zajmuje się produkcją drewnianych elementów ozdobnych gięto-klejonych do wyrobu mebli twardych i tapicerowanych. W naszym szerokim asortymencie znajdują się między innymi: aplikacje tapicerskie w drewnie, służące do ozdabiania mebli głównie tapicerowanych; boki mebli tapicerowanych stosowanych w zestawach wypoczynkowych, sofach, kanapach itp; elementy sklejkowe krzeseł, od profilowanych ergonomicznie siedzisk i oparć, poprzez podłokietniki w wielu formach i kolorach, a na formatkach gięto-klejonych siedzisk kończąc; poza tym produkujemy stelaże foteli giętych zawieszonych sprężyście na ramie drewnianej zapewniającej długowieczne użytkowanie.

Wykonujemy również projekty i realizujemy zamówienia według życzeń indywidualnych klientów. Nasz bazowy asortyment jest stale poszerzany o nowe technologie i wzory. Dążymy w ten sposób do jak najlepszego zaspokojenia potrzeb naszych klientów.
Firma GIETAP prężnie rozwija się od 1991 roku. Nasze wyroby produkowane są z czystego ekologicznie drewna oraz wysokiej jakości klejów. Od kilku lat naszymi odbiorcami są również klienci z krajów Europy zachodniej oraz wschodniej. Naszą dewizą stała się wysoka jakość. Potwierdzeniem tego może być nasza utrwalona pozycja na rynku meblarskim.
Zapraszam do współpracy oraz do obejrzenia naszego asortymentu.

Z poważaniem
Krzysztof Koszyczarek

Post Author: admin