FARGOTEX GROUP ZAPRASZA NA TARGI HOME DECOR

W dniach 6-9 marca 2018 r. Fargotex Group zaprasza partnerów handlowych, architektów i projektantów wnętrz na targi Home Decor w Poznaniu – hala 5, stoisko 80. Home Decor to największe w Polsce targi wnętrzarskie, które są najlepszą okazją do poznania nowych produktów i nadchodzących trendów w branży wnętrzarskiej.

Wśród atrakcji przygotowanych dla odwiedzających, Fargotex Group zaplanował m.in. prezentację nowych kolekcji tkanin meblowych utrzymanych w technologii łatwego czyszczenia Magic Home, a także prezentację najnowszych tkanin dekoracyjnych Cosmonova i dywanów Carpet Decor. Jedną z ważniejszych nowości, będzie premiera kolekcji dywanów z historią – Vintage Collection, które dołączają do znanej już na rynku marki dywanów Carpet Decor.

8 marca, w godz. 12.00 – 15.00 Fargotex Group przygotował także specjalną atrakcję – występ Rafała Brzozowskiego, który pojawi się na stoisku z niespodziankami nie tylko muzycznymi.

Więcej informacji o nowościach produktowych: www.fargotex.pl

 

INFORMACJE O FIRMIE:

Firma Fargotex Sp. z o.o. powstała w 1999 r. i od samego początku dąży do bycia czołowym dostawcą tkanin meblowych i dekoracyjnych w Polsce i za granicą. Kluczem do sukcesu firmy jest bogata oferta produktowa, potwierdzona certyfikatami Oeko-Tex Standard 100 i Reach, a także obsługa na najwyższym poziomie, dogodne warunki współpracy oraz dostawa w 48h. Fargotex Sp. z o.o. jest właścicielem marek: Cosmonova – tkaniny dekoracyjne, Carpet Decor – dywany łatwoczyszczące i ręcznie wykonane, a także Magic Home – technologia łatwego czyszczenia tkanin meblowych i dywanów. Najwyższe standardy i bogatą ofertę produktową firmy, doceniają nie tylko Klienci krajowi, ale i zagraniczni, m.in. Czechy, Słowacja, Litwa, Niemcy, Holandia, Węgry i Hiszpania. Pozycję marki na rynku podkreślają liczne  nagrody i wyróżnienia, m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Gepardy Biznesu czy Ambasador Biznesu. www.fargotex.pl