Fabryka inspiracji dla tapicerów i architektów

Na piękne i modne wnętrza składa się wiele elementów. Kolorystyka tkanin obiciowych, odpowiedni dobór dodatków i akcesoriów wpływa na styl mebli. Niewiele firm może zaproponować tak kompleksową ofertę produktów do produkcji i stylizacji mebli tapicerowanych jak kameleon.pro. Do współpracy zapraszamy nie tylko pracownie tapicerskie, ale także poszukujących inspiracji dekoratorów wnętrz i architektów.

Wygodna sofa, pyszna kawa i dostęp do niezbędnych narzędzi to idealne warunki do twórczej pracy

 

W kameleon.pro doskonale wiemy, że tkaniny meblowe wymagają właściwej prezentacji, dlatego w nowej lokalizacji dysponujemy przestronną ekspozycją, która liczy ponad 400mkw.

Czarujący wygląd i nowoczesne technologie

Podążając za najnowszymi trendami tkanin meblowych znajdziesz u nas wzory inspirowane naturą, klasyczne kraty i pasy czy wzór adamaszku. Bogaty zbiór faktur, kolorów i wzorów składa się z kilkuset tkanin meblowych dedykowanych zarówno do zastosowania na meblach w mieszkaniach, jak i restauracjach, hotelach czy biurach. Nie zabraknie także tkanin przeznaczonych do użytku na zewnątrz. Odporne na działanie warunków atmosferycznych tkaniny z kolekcji Garden cieszą oko soczystymi barwami przez wiele lat.

Czystość i bezpieczeństwo

Tkaniny, które pozwolą cieszyć się nowym wyglądem mebli tapicerowanych przez wiele lat, to między innymi zasługa technologii Cleanaboo. Płyny wylane na tapicerkę formują się w krople, które wystarczy przetrzeć szmatką. Nie zabraknie też atestowanych tkanin trudnopalnych, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, tak ważnego w domach i obiektach hotelowych.

Drobiazgi o niepowtarzalnym charakterze

Stworzyliśmy obszerną kolekcję elementów dekoracyjnych. Detale, które potrafią przeistoczyć prosty fotel prawdziwe dzieło sztuki. Pikowania podkreślone szklanymi guzikami z unikalnym szlifem diamentowym przeniosą niepozorny mebel
w świat luksusu.

Kilkadziesiąt wzorów, kształtów i wybarwień pinezek, listew ozdobnych oraz diamentowych guzików szklanych  zamkniętych w eleganckim pudełku sprawia, że dopasowanie detali do mebli barokowych czy minimalistycznych staje się prawdziwą przyjemnością.

Uwolniona kreatywność nie ma granic, dlatego elementy dekoracyjne dedykowane meblom tapicerowanym coraz częściej zobaczymy na projektach mebli skrzyniowych, czy ramach luster.

Zakupy możliwe gdziekolwiek jesteś

Od niedawna zakupy możliwe są także za pośrednictwem sklepu internetowego, dzięki któremu nasze produkty docierają do klientów w całej Polsce.

 

Kompaktowy i elegancki wzornik elementów dekoracyjnych. Zamów już dziś!

 

Nowa lokalizacja – nowe możliwości

Autor: AS www.kameleon.pro