Domoteka zaprasza do Dekorii

Tekstylia odgrywają bardzo istotną rolę w aranżacji wnętrz. Dekorują pomieszczenie, jednocześnie nadając mu charakter i styl. Już za chwilę ogromny wybór tkanin, jak i gotowych zasłon, rolet, poduszek i innych akcesoriów dostępny będzie w Domotece, która w gronie swoich najemców wita znaną Dekorię.

Domoteka, jak przystało na jedną z największych galerii handlowych z wyposażeniem wnętrz w Polsce, chce zapewnić swoim klientom ofertę pozwalającą na kompleksową aranżację domów i mieszkań. Jak wiadomo, aby urządzić wnętrze potrzebne są meble, oświetlenie i dodatki – chyba najważniejszymi z tych ostatnich, a na pewno najbardziej podkreślającymi styl przestrzeni, są właśnie tekstylia.

Szeroki wybór produktów

Dekoria ma w swojej ofercie ponad pięćset rodzajów tkanin, wśród nich zarówno naturalne, bawełna i len, jak i mieszanki bawełny z poliestrem. W ofercie dostępne są również produkty gotowe:  dekoracje okienne, ozdobne poduszki, pościel, obrusy, a także asortyment szyty
na miarę. Ponadto w asortymencie Dekorii znajdują się meble (w stylu skandynawskim, francuskim i kolonialnym), lampy i wszelkiego rodzaju dodatki dekoracyjne – świece, ramki na zdjęcia, wazony i doniczki, zegary, pomagające urządzić każde pomieszczenie w domu: salon, sypialnię, jadalnię, kuchnię, łazienkę, a nawet przedpokój. Oferta produktowa Dekorii jest nieustannie modyfikowana i dopasowywana do zmieniających się gustów i wymogów klientów. Kolekcje są zróżnicowane cenowo, tak aby każdy klient znalazł coś dla siebie.

W salonie Dekorii w Domotece produkty będą zaprezentowane w aranżacjach przedstawiających konkretne pomieszczenia, np. jadalnię czy sypialnię. Asortyment będzie się zmieniał w zależności od pór roku czy aktualnych trendów, jednak będzie to tylko część oferty. Cały katalog produktów będzie można obejrzeć na specjalnych ekranach dotykowych. Ponadto infokioski pomogą skonfigurować produkty na miarę – rolety rzymskie, zasłony, a nawet tapicerowane fotele. Wyspecjalizowany zespół doradców w salonie pomoże dobrać tkaninę, przygotuje wyceny niestandardowych zamówień, które zostaną uszyte we własnej szwalni Dekorii.

Dekoria w Polsce i na świecie

Dekoria to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich marek w branży dekoracji wnętrz, ściśle współpracująca ze znanymi producentami tkanin, światowymi projektantami i dostawcami artykułów dekoracyjnych. To również jeden z największych sklepów internetowych, oferujący ponad 50 tysięcy oryginalnych i niepowtarzalnych produktów do dekoracji wnętrz, gotowych oraz szytych na miarę.
Od blisko 15 lat działa z sukcesem na rynku polskim oraz ma 12 e-sklepów zagranicznych. Współpracuje także z architektami, projektantami, sklepami i hotelami.

Salon Dekorii w Domotece zlokalizowany będzie na pierwszym piętrze Centrum i zajmie powierzchnię 856 m².

Otwarcie salonu planowane jest na I kwartał 2020 roku.

www.domoteka.pl

Domoteka to pierwszy w Polsce obiekt handlowy w całości dedykowany wyposażeniu wnętrz. Położona niespełna 20 minut od centrum Warszawy, posiada w swojej ofercie produkty ponad 600 marek z całego świata. Klienci Domoteki, poza wyposażeniem do wszystkich pomieszczeń domu czy mieszkania, znajdą tu także bogatą gamę usług, kompetentny personel, a przede wszystkim inspiracje i wiedzę wzorniczą. Właścicielem Domoteki jest fundusz Pradera European Retail Parks należący do Pradery – wiodącego na rynku specjalistycznego funduszu zarządzającego aktywami centrów oraz parków handlowych w Europie i Azji. Pradera została założona w 1999 r., a jej portfel wart jest 3,1 miliardów euro i zawiera centra oraz  parki handlowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Polsce, Francji, Czechach, Grecji, Turcji i Chinach, posiadających łącznie ponad 2400 sklepów. (www.pradera.com)

Nieruchomością zarządza spółka BNP Paribas Real Estate Poland. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu jest międzynarodowa firma doradcza Cushman& Wakefield.