Dobry sen, dobry dzień z Comforteo – debiut marki na targach Meble Polska 2018

Posted On By admin

Poznańskie targi Meble Polska to jedno z największych wydarzeń, które skupia topowych producentów mebli, materacy i akcesoriów. Tegoroczna edycja zgromadziła ponad 230 wystawców oraz 20 000 profesjonalnych zwiedzających. Podczas targów miała miejsce oficjalna premiera nowej marki Comforteo, należącej do znanej od lat na polskim rynku firmy Meble Marzenie.


Targi Meble Polska to okazja do przeprowadzenia wielu rozmów biznesowych, ponieważ wśród gości znajdują się przedstawiciele najważniejszych grup zakupowych z Polski oraz zagranicy. Największe wydarzenie branży meblarskiej to idealny moment na oficjalną prezentację Comforteo.

Debiut Comforteo

Firma Meble Marzenia objęła nową marką – Comforteo – materace oraz łóżka tapicerowane. Dzięki rozdzieleniu portfolio produktowego Meble Marzenie i Comforteo firma precyzyjnie trafia do osób szczególnie zainteresowanych urządzaniem salonu oraz wyposażaniem sypialni. Wyodrębnienie brandu Comforteo pozwala na jeszcze skuteczniejsze i bezpośrednie dotarcie do potencjalnych klientów z ofertą dopasowaną do indywidualnych wymagań.

Celem tegorocznych targów była prezentacja Comforteo. Wydarzenie to było bardzo ważnym punktem naszej strategii, który jednocześnie stanowi trampolinę dla rozwoju Comforteo. Szeroki debiut możemy ocenić jako bardzo udany. Opinie naszych kontrahentów i wszystkich osób, które odwiedziły stoisko, potwierdziły, że obrany przez nas kierunek jest właściwy. Goście z Polski, jak i zza granicy byli pod wrażeniem prezentacji nowego brandu. Cieszymy się, że wdrożone przez nas działania wizerunkowe spotkały się z uznaniem meblarskiego środowiska – mówi Artur Wasążnik, Dyrektor ds. Handlu i Marketingu w firmie Meble Marzenie.

Dobry sen, dobry dzień

Comforteo otrzymało nowe hasło odzwierciedlające idee, którymi kieruje się marka i jest spójne z misją dostarczania produktów najwyższej jakości. Materace Comforteo gwarantują dobry sen, którego wynikiem jest dobry dzień. Ponadto, nowa szata graficzna oparta jest na przejrzystym designie oraz prostym przekazie. Odświeżony wizerunek ma zwiększyć uwagę klientów na oferowane przez firmę rozwiązania. Komfortowy sen, którego skutki odczuwamy kolejnego dnia, to najważniejsza wartość, którą kieruje się firma oraz jej klienci.


Powiew świeżości w polskiej branży materacy

Produkty Comforteo powstają dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy surowców. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami, ponieważ stawiamy na jakość i rzetelność. W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku oraz coraz większą świadomość naszych klientów –  regularnie poszerzamy nasz asortyment. Jako Meble Marzenie posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji materacy oraz łóżek, dlatego możemy zapewnić, że rozwiązania objęte marką Comforteo wykonywane są przy uwzględnieniu najbardziej restrykcyjnych wymogów, jak również w oparciu o współczesne trendy w zakresie designu – dodaje Artur Wasążnik.

Tłumnie oblegane stoisko

Prezentacja nowego wizerunku Comforteo przyciągnęła tysiące uczestników tegorocznych targów. Nowoczesna ekspozycja wyróżniała się przejrzystością oraz przestrzenią – na ponad 300 m2 zaprezentowane zostały produkty Comforteo oraz Meble Marzenie. Odwiedzający mieli możliwość poznania nowego wizerunku marki oraz materiałów BTL (nowy katalog produktów). Na ekspozycji znalazły się topowe łóżka tapicerowane i kontynentalne wraz z materacami.

Comforteo w świecie on-line

Wielkim zainteresowaniem cieszyła się multimedialna prezentacja. Comforteo jako jedna z pierwszych firm oraz pierwsza z branży meblarskiej zdecydowała się na aplikację Runvido. Goście, którzy pobrali na swoje smartfony tę aplikację, a następnie skierowali urządzenia mobilne na wybrane strony nowego katalogu lub naklejki znajdujące na modelikach, mogli przenieść się do wirtualnego świata Comforteo. Krótkie, techniczne prezentacje w prosty sposób przekazywały najważniejsze informacje o wybranych modelach materacy, jak: wypełnienie, właściwości, wyróżniki.