Comforteo liderem wśród producentów materacy

Redakcja magazynu „Businesswoman & life” nagrodziła firmy wyróżniające się na rynku wyjątkowymi produktami oraz pomysłem na biznes. Zaszczytny tytuł „Lidera wśród producentów najwyższej jakości materacy” zdobyła polska marka Comforteo. Statuetki wręczono podczas uroczystej gali w warszawskim hotelu Bellotto.

To już VIII edycja konkursu o tytuł Polish Businesswomen Awards, organizowanego przez redakcję magazynu „Businesswoman & life”. Nagrody zostały przyznane w dziesięciu kategoriach, m. in.: „Zdrowie”, „Uroda”, „Hotele”, „Moda” oraz „Nieruchomości, architektura, budownictwo, aranżacje wnętrz”. To właśnie w ostatniej z nich uznanie jury zdobył polski producent materacy oraz łóżek tapicerowanych i kontynentalnych – Comforteo.

To dla nas zaszczyt i wielka radość! W Comforteo cenimy kobiety. Za to, że potrafią realizować swoje marzenia i łączyć karierę z życiem rodzinnym. I odnosić sukcesy w pracy i w domu. Bo chociaż na raz robią kilka rzeczy, to każda z nich jest wykonana perfekcyjnie od początku do końca. Cieszymy się, że codziennie dodajemy kobietom mocy i wspieramy je w realizacji życiowych celów. Jesteśmy też dumni, że nasze solidne i stylowe rozwiązania zostały docenione – powiedział po ceremonii wręczenia nagród Artur Wasążnik, dyrektor ds. handlu i marketingu Comforteo.

 


VIII gala Polish Businesswomen Awards odbyła się w pięciogwiazdkowym hotelu Bellotto w Warszawie. Wieczór swoją obecnością uświetniły takie osobowości, jak: Maryla Rodowicz, Martyna Wojciechowska, Monika Zamachowska oraz Profesor Zbigniew Lew-Starowicz.