Olsztyńska Meblostacja drugim przystankiem „Akademii Odplamiania” PERSEMPRA

 

Pierwsze spotkanie z marką i kolekcjami tkanin PERSEMPRA w ramach „Akademii Odplamiania wg PERSEMPRY”, odbyło się w Poznaniu w SH BAZAR, drugie odbędzie się 21 października w godz. 10.00:14.00 w Olsztynie, w salonie Meblostacja przy ulicy Artyleryjskiej 3W.

W olsztyńskiej Meblostacji, PERSEMPRA razem z ambasadorami swojej marki, Włochem Marco i jego dziewczyną z Polski Alą, pokaże  jak łatwo i szybko usunąć różnego rodzaju plamy z meblowych tkanin Persempra, które  są zabezpieczone innowacyjną technologią NANO STOP SYSTEM dającą znacznie więcej niż inne spotykane na naszym rynku systemy ochrony tkanin. Plamy z wina, soku, kawy, olejów, kredek, mazaków, plamy z błota i inne dla tkanin Persmpra nie stanowią, tak jak głośno o tym mówi sugestywne hasło marki NON PROBLEMA.

Na wszystkich, którzy odwiedzą  21 października Meblostację czekać będzie smakowita, aromatyczna włoska kawa, przepyszny poczęstunek, a także atrakcyjne rabaty do 15% i poduszkowe prezenty – dla tych, którzy w tym dniu zdecydują się na zakup mebla – kanapy, sofy lub narożnika w tkaninie Persempra.